Zobacz wÄ…tek - GMO: No i nas politycy wyr...i
NAS Analytics TAG

GMO: No i nas politycy wyr...i

O wszystkim
_________

GMO: No i nas politycy wyr...i

Postprzez falconiforme » 21/11/2012, 09:46

GMO. Jakby wam przyszło rozmawiać o najprawdopodobniej sfingowanym zamachu tu macie jakie gvwno w międzyczasie te szuje wpuszczają do naszego kraju.

http://www.lansik.pl/31032/doda-przeciw ... ej-salaty/
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze


Postprzez madcap » 21/11/2012, 10:58

dramatyzowanie.
co dzisiaj nie jest gmo?
chyba rajskie jabuszka
człowiek krzyżując różne gatunki od samego poczatku nieswiadomie tworzył gmo
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Postprzez tnts » 21/11/2012, 11:17

zobacz film food inc.
poczytaj o firmie monsanto
tnts
Świeżak
 
Posty: 151
Dołączył(a): 27/6/2011, 19:05

Postprzez wrider » 21/11/2012, 14:15

madcap napisał(a):dramatyzowanie.
co dzisiaj nie jest gmo?
chyba rajskie jabuszka
człowiek krzyżując różne gatunki od samego poczatku nieswiadomie tworzył gmo


Tak tak tylko działo się to w sposób można powiedzieć naturalny. Ja tam jestem przeciwko tym zabawą naukowców w laboratorium.
everything was free and everything was fast
Avatar użytkownika
wrider
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 20/1/2012, 21:45
Lokalizacja: WRA

Postprzez Invi » 21/11/2012, 15:01

A ja jednak wolę jak coś wyrosło ładne samo z siebie (bo jest zmodyfikowanie genetycznie), niż dlatego że rosło w roztworze cholera wie jakich badziewi ;)

Zresztą, jakiś dopisek na ulotce pewnie będzie musiał być, więc jak ktoś nie chce to nie będzie musiał tego jeść.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez tnts » 21/11/2012, 15:05

nie sprawdziłem, ale problem właśnie w tym że chyba nie będzie obowiązku informowania.
tnts
Świeżak
 
Posty: 151
Dołączył(a): 27/6/2011, 19:05

Postprzez drug0n » 21/11/2012, 16:35

A to prawda, że owoce/warzywa zostają delikatnie napromieniowane, aby dłużej trzymały świeżość? Gdzieś mi się to o uszy obiło.
drug0n
Bywalec
 
Posty: 529
Dołączył(a): 11/9/2012, 19:35

Postprzez falconiforme » 21/11/2012, 17:53

Leży to gvwno w magazynach i nikt nie chce kupować więc sobie rynek zbytu zrobili w Polsce.
Notorycznie 230 p osłów głosowało za tym ścierwem. Nie wierzę że nie wzieli w łapę.
A rolnik czy konsument nie dowie się że to GMO bo etykiety nie są obowiązkowe.
Tak nas załatwili.

http://www.youtube.com/watch?v=7-k0ojSON1M
http://www.youtube.com/watch?v=4fHHun7jMGE
http://www.youtube.com/watch?v=HfBfbatwPJI
http://www.youtube.com/watch?v=CuR5t_Ouf4U

A z innej beczki:
http://niewygodne.info.pl/artykul/00240.htm
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez wrider » 21/11/2012, 18:11

chu* z taką demokracją 90% społeczeństwa jest przeciw, a oni głosują za i to w imię demokracji lol
everything was free and everything was fast
Avatar użytkownika
wrider
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 20/1/2012, 21:45
Lokalizacja: WRA

Postprzez Iceman9 » 21/11/2012, 18:53

http://www.youtube.com/watch?v=G95rkY-rEQk Polecam, najlepszy fragment 3:00-3:16 i 3:34-3:55, choć większość lemingów i tak to wyśmieje i powie "głupie spiskowe teorie"
Iceman9
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6/10/2012, 00:21

Postprzez r_shop_d » 21/11/2012, 20:00

Większość z głosujących parlamentarzystów nawet nie miała pojęcia za czym głosuje
Avatar użytkownika
r_shop_d
Świeżak
 
Posty: 278
Dołączył(a): 6/11/2012, 10:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez falconiforme » 21/11/2012, 21:23

Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez ASR1927 » 21/11/2012, 21:28

Iluminaci? Teorie spiskowe? Ludzie, zjedźcie na ziemię... :roll:
They won't get me. they won't get me, they will never cease to try!
Avatar użytkownika
ASR1927
Moderator
 
Posty: 1711
Dołączył(a): 21/11/2010, 21:49
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez falconiforme » 22/11/2012, 12:24

Nie chodzi o iluminatów. A o wywieranie presji przez wielkie koncerny na polityków. To właśnie się stało.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Boshi » 22/11/2012, 12:41

Falco, a masz jakieś rozwiązanie w kwestii zmiany władzy przy najbliższych wyborach?

Pis- śmiechu warte sami fanatycy
PO - wiadomo- stan obecny
PSL-lizodupy
SLD- kompletnie bez pomysłu
Palikot? no way
mikke? pomysły bez pokrycia finansowwego.

Nie wspominajÄ…c o dziesiÄ…tkach innych partyjek co uzyskujÄ… setne procenta.

Sorry ale tu nie ma na kogo nawet głosować..
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Postprzez Hyde » 22/11/2012, 13:13

Wiem, że to nie rozwiązanie i jest jak wybieranie żony w burdelu, ale zagłosuję na PO, czemu? Takie samo gówno jak cała reszta. Problem w tym, że Kaczyńskiego, to ja się po prostu boję, tego do czego ten człowiek mógłby doprowadzić...
Avatar użytkownika
Hyde
Bywalec
 
Posty: 703
Dołączył(a): 23/4/2011, 23:06
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez falconiforme » 22/11/2012, 14:03

Pomysł już jest dawno. Trzeba zmienić ordynację wyborczą na JOW tak jak to PO obiecało zbierając 800 tys podpisów pod tym. Tylko jak doszli do władzy to te podpisy ZMIELILI w sejmowej niszczarce.

Ja głosuję na JKM bo to jedyny polityk który mówi prawdę.
A głosowanie na PO PIS PSL SDL RP to dla mnie głosy stracone, oni nic nigdy nie zmienili na lepsze.


Hyde, głosując na PO głosujesz na partię która dopuściła się największych przekrętów, kłamstw i upadłości gospodarki. Polskę za rok czeka BANKRUCTWO przez PO. Rozumiesz TO ?? Rozumiesz że nie będziemy wypłacalni?

A mówisz o tym że inni są tacy sami?
Z takim podejściem Twojego zdania nic nie jest w stanie zmienić. Nawet gdyby wszyscy posłowie z PO przyszli Ci do domu i zaczęli gwałcić zaczynając od żony na psie kończąc, oczywiście tłumaczyli by się że nie ma wpływów do budżetu bo podatek 80% i nie mają na dziwki, a prawo które ustanowili na to zezwala.
Wtedy przekroczyli by granicę Twojej wytrzymałości czy najgorsze jeszcze nie nastąpiło?
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez drug0n » 22/11/2012, 21:13

Ja pierd... Strasznie wszystko szufladkujecie, trochę samodzielnego myślenia...
Pis- śmiechu warte sami fanatycy
PO - wiadomo- stan obecny
PSL-lizodupy
SLD- kompletnie bez pomysłu
Palikot? no way
mikke? pomysły bez pokrycia finansowwego.

PSL to wsioki, bez urazy, ale powinni zostać na roli, a nie się brać za politykę.
SLD- bez pomysłu? Przede wszystkim to postkomuniści, o pomysły to się nie martw.
Palikot- no tutaj się zgodzę, największy demagog, trzeba być zaje... kretynem, żeby na niego głosować. Partia istnieje tylko dlatego, żeby odciągnąć wzrok od PO i zabrać lewicy trochę głosów, nawet całkiem sporo. Poczytajcie sobie o tym co pan Janusz zrobił po wyborach, jak honorowo spłacał swoje długi :D
JKM- człowiek, który też jest demagogiem, jego polityka opiera się na tym, że jest kontrowersyjny + ma parę fajnych poglądów. Ale to jest dosłownie parę postulatów. Nie rozumiem tej idei sprzedania wszystkiego co państwowe, no chyba, że chcecie mówić po niemiecku/rosyjsku, już odczuwamy skutki prywatyzacji, bo w miejsce fabryk, hut itd. robi się osiedla/galerie handlowe, a gdzie idzie produkcja? Albo daleki wschód, albo te lepsze towary- kraje bardziej rozwinięte.
PO- to jest partia władzy, nic nie robi poza rządzeniem, aby tylko się utrzymać, coraz to głupsze pomysły, podnoszenie podatków i sprzedaż państwa. Już nie mówiąc o przekrętach jak chociażby amber gold i wiele innych afer. Przygotujcie się niedługo na 25% podatek vat i przepychanie po cichu ustaw z kolejnymi podatkami. Ten podatek od pow. dachowych istnieje już, czy jeszcze go nie wprowadzili?
PiS- partia budząca skrajne emocje, jedni uważają ich za fanatyków, którzy tylko o jednym mówią, drudzy nie. Nie będę pisać, że to super partia, że należy na nią głosować, ale spójrzcie jak wygląda wymiana zdań pomiędzy ludźmi z PO a jak z PiS- jak ktoś psioczy na PiS to wyzywa ich od oszołomów, fanatyków i ogólnie wali personalnie, jak ktoś z PiSu wypowiada się o PO to zazwyczaj są to rzeczowe argumenty o tym, co Polski rząd robi, pomyśl sam co to świadczy i o kim gorzej. Jak dla mnie to jak ktoś w polemice zaczyna sypać argumentami stricte personalnymi, zamiast odnosić się rzeczowo do dyskusji to po prostu świadczy to o tym, że nie ma co powiedzieć i skończyły mu się argumenty.
Jeżeli mowa o GMO to może kolejne pieniądze przybyły na zagraniczne konta czołowych działaczy, a może chodziło o wymuszenie tego, abyśmy mogli dostać kolejne pożyczki? Albo jeszcze coś innego, nie wiem, ale znowu coś grubymi nićmi szyte. Myślicie, że ot tak wpadli sobie na pomysł: "zróbmy sobie przypał, przepchnijmy ustawę, z którą 90% Polaków się nie zgadza, będzie jazd!" ? Nic nie dzieje się przypadkowo...
drug0n
Bywalec
 
Posty: 529
Dołączył(a): 11/9/2012, 19:35

Postprzez falconiforme » 22/11/2012, 22:05

senekkorzenna, zaczynając od sposobu przeliczania głosów po ustawy dzisiejszej ordynacji, zgadzam się z tym, że Polakom się wydaje że żyją w demokracji.
Ale są trzy małe dziury w tym wszystkim.
Pierwsza jest trochę utopijna bo przekonać polaków by nie głosowali w przyszłych wyborach na PO PIS PSL SLD RP. Albo niech nie głosują albo niech głosują na wszystko inne. Ale trzeba się organizować.
Druga jest bardziej prawdopodobna, o której wspomniałeś, by to wszystko walnęło. O tym się przekonamy pewnie za kilkanaście miesięcy.
Trzecią organizuje Kukiz: zmieleni.pl Akcja słuszna, bo pozwoli przynajmniej części społeczeństwa otworzyć szerzej oczy, że jest coś innego niż partie.

Pożyjemy zobaczymy. Ja w tym całym nieszczęściu mam nadzieję że uda mi się wyrwać za granicę.
Dzięki za podsumowanie drug0n.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Boshi » 23/11/2012, 01:00

Drug0n jeżeli pijesz do mnie z tym PIS-EM to wybacz, ale słuchąc macierewicza, kaczyńskiego czy choćby tego błazna błaszczaka to się płakać chce co za żenadę oni wyprawiają? Jaki oni mieli normalny pomysł choć jeden? Ty chyba nie widzisz co zrobili razem z swoim radem maryja starym ludziom. Wodę z mózgu i jak mam nie nazwać dziadka czy babki fanatykiem, jak powiem że pis nie nadaje się do władzy a ona zacznie mnie laską bić i wyzywać, że jestem nawiedzony, grzeszę itd? To jest normalne wg ciebie? Razem z tym swoim Srojcem rydzykiem- złodziejem i tym swoim radiem powinni wypierdalać z polityki.
Od 2 lat słyszę tylko Smoleńsk, zamach, bomba, miliony idiotycznych argumentów potwierdzonych przez oplaconych ludzi z tytułem profesora i do tego wieczne narzekanie. Jaką oni mają argumentację wg ciebie? Problem w tym jest, że jednak Pis ma na co narzekać, niedotrzymane expoze(nie sprawdzam jak sie pisze) postulaty, ustawy, projekty przez PO więc mogą spokojnie obwiniać partię Tuska. PO Nie ma tego szcześcia, bo co mają mówić? jedynie chyba tylko to, że Pis za swoich rządów nic nie zrobił. Jedyny ich argument.
Wiesz, nawet czytałem książę szymańskiego nt. smoleńska. Takich bzdur w życiu nie widziałem jakie tam zawarł autor ( de facto opłacony przez partię oczywiście) Książka potem była sprzedawana przez pisowców na jakimś tam spotkaniu z ludźmi.

p.s Jak pisałem wyżej, nie jestem za żadną partią i dlatego pier*** to głosowanie całe. Ale niech mi nikt nie mówi że PIS to normalna partia z tego gównianego koryta.

ps.2 Do moderatorów- przekleństwa(a są bodajże 2 tylko ) wyrażają emocje i proszę mnie tu nie warnować :D
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 10 gości




na górê