Zobacz wÄ…tek - Nowy cylek i... ? brak kompresji -,-
NAS Analytics TAG

Nowy cylek i... ? brak kompresji -,-

i inne małe pojemności
_________

Nowy cylek i... ? brak kompresji -,-

Postprzez patrykp1568 » 30/10/2012, 18:25

Witam. Otóż moje problemy zaczęły sie około 2 tyg temu. nie mogłem odpalić skutera po około 30 minutach kopania załapał żeby nie zgasł musiałem dać full manete a tu o dziwo obroty niskie jak bym wgl nie używał manetki. No to zajechałem do domu wziąłem sie za czyszczenie gaźnika wyczyściłem zalałem 95 i nie odpalił :( Więc sprawdziliśmy kompresje pokazało 4 bary. No to rozbieram patrze cylek jak pupcia niemowlaka ale tłok przytarty. Więc zamówiłem nowy zestaw 80cc china głowica cylek i tłok. Części przyszły posmarowałem olejem poskładałem iskra jest patrze kompresja ( sprawdzałem palcem ) prawie nie ma gorzej niż seryjny zestaw a dodam że cylek nowy ani ryski tłok tak samo. I teraz chciałbym prosić was o pomoc bo juz sam nie wiem co mu moze dolegać :( ( 1 śruba od głowicy zerwana lecz nie wydaje mi sie żeby robiło przedmuchy kompresji przez to )
Avatar użytkownika
patrykp1568
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 18/10/2012, 17:13
Lokalizacja: Laskowa


Postprzez KAPELA911 » 30/10/2012, 20:42

no jak Ty chcesz żeby była kompresja bez jednej śruby ? dla jasnośći problemu to 2t czy 4t?
Avatar użytkownika
KAPELA911
Bywalec
 
Posty: 868
Dołączył(a): 18/7/2008, 13:47
Lokalizacja: Z rajskiej benzyniarni


Postprzez michau_ek » 1/11/2012, 10:13

z tą śrubą to pojechałeś... ogarnij to, jak problem nie ustapi to bedziemy myslec.
michau_ek
Świeżak
 
Posty: 353
Dołączył(a): 10/3/2012, 20:19
Lokalizacja: Racibórz



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê