Zobacz wątek - Bazzaz Performance serwis?
NAS Analytics TAG

Bazzaz Performance serwis?

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Bazzaz Performance serwis?

Postprzez radarus » 8/3/2010, 10:41

Mam pytanko. gdzie w Polsce zajmują sie Bazzaz Performance Z-Fi TC Option. To znaczy chodzi mi o zakładanie i ewentualne ustawienie tego.

pozdrawiam
radarus
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8/3/2010, 09:31
Lokalizacja: Poznań


Postprzez zunmen » 9/3/2010, 21:13

Teoretycznie firma Rut-Mar Company z Łodzi jest jakimś tam oficjalnym dystrybutorem . Przynajmniej tak sie tytuowali jak z nimi rozmawiałem
http://www.rut-mar-company.eu/budowa/
Nawet na stronce maja link do bazzaz .
Nie mniej jednak lepszym rozwiązaniem bedzie zakup na własną ręke w USA i sprowadzenie tego do PL .
W przypadku TC nie ma sensu oddawania tego do specjalistycznej firmy. Chyba warto było by jeszcze zainwestować w Bazzaz Performance Z-AFM Air Fuel Mapping . W takiej konfiguracja jestes sam w stanie po kilku kilkunastominutowych przejazdzkach wygenerowac mape . Firma Rut-Mar za instalacje i pseudo konfiguracje mowiła mi 1000 zl . :) pozdrawiam
Kawasaki ZX10r 06`
zunmen
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 10/5/2007, 10:57
Lokalizacja: kraśnik


Postprzez CrazyRiderK9 » 15/11/2010, 14:28

Widocznie nie potrafisz się targować. Serwisuje u nich już drugi motocykl praktycznie od początku powstania firmy i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Co do ceny zawszę można się dogadać i pójść z nimi na kompromis więc nie ma z tym najmniejszych problemów. Aktualnie mają u siebie bardzo dużo przecenionych towarów jak między innymi kombinezony i ubrania DAINESE. Przykład ? Koszulka, która kosztuje 180 zł jest za 80zł więc wydaje mi się że to całkiem kusząca oferta. Dodatkowo robią też teraz promocje na wydechy DEVILa. Ja mogę napisać tylko tyle - POLECAM ! Nie wiem co nazywasz tą pseudo konfiguracją jednak z tego co rozmawiałem kiedyś z jednym, z mechaników pracujących w serwisie przywożą im motocykle ludzie z całej polski do przeróbki na tor. Na miejscu jest hamownia i wszystko co tylko potrzebne do sprawdzenia i podniesienia mocy więc dla konkretnego klienta są konkretne upusty i tyle ;) Na przyszłość radzę dobrze sprawdzić temat i próbować się dogadać :) Z tego co zdążyłem się dowiedzieć dla ludzi szykujących motocykle do wyścigów są zupełnie inne ceny jak dla takich z ulicy :)

Pozdrawiam :)
CrazyRiderK9
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15/11/2010, 14:16
Lokalizacja: Łódź

Postprzez pelich » 17/11/2010, 17:53

Kup sobie z-afm i sam zrobisz mape i to dużo lepszą niż na hamowni.A co do TC to trzeba samemu poklikac, wszystko zależy od stylu jazdy toru na którym jezdzisz itd. Ja mam TC od 2 lat i w końcu dochodzę do "równowagi"
pelich
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 16/3/2009, 10:18
Lokalizacja: rzeszów

Postprzez RUTRA.RD » 19/11/2010, 08:42

i ciężko to ostawić ? a czemu mówisz ze mapę lepiej samemu zrobić niż na hamowni ?
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa

Postprzez nowIk » 5/4/2011, 21:40

Z tego co wiem dystrybutorem w Polsce jest firma Paddock... Na stronie www.paddock.pl widnieje wśród dealerów Rut-Mar Company. Ale zamontować i zestroić możesz i u innych dealerów w Wawie i Poznaniu zdaje się. Rozmawiałem ostatnio z Heniem Wróblewskim z Rapida w Poznaniu i mówił że nie ma najmniejszych problemów z instalacją, a produkty rewelacja. Zdecydowanie wyższa półka... Będę testował na Poznaniu i zobaczymy ")
nowIk
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 14/1/2011, 19:03

Postprzez RUTRA.RD » 6/4/2011, 06:42

to jest uniwersalne urządzenie czy przypisane do konkretnego motocykla ? z tego co pamietam szukałem dawniej i do tl nie znalazłem
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa

Postprzez 81 » 29/10/2012, 23:51

Apropos ściągania Bazzaz z USA i innych tego typu zabaw... Mój brat ostatnio zrobił "małą" przyoszczędkę i własnym sumptem zakupił za wielką wodą moduł Z-FI TC (niby taniej)...
Panowie zatrzymali paczkę na cle i juz cena się wyrównała;) ] Najlepsze jest to że gwarancji brak, a jakby towar kupiony był w krajowej sieci dealerskiej to przez rok wymieniają na nowy jak coś się popsuje :) Koniec końców wyszło 128zł drożej...
flyforawhile
81
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25/1/2011, 22:20



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na gr