Zobacz wątek - wyprawa z Niemiec do Polski w połowie września
NAS Analytics TAG

wyprawa z Niemiec do Polski w połowie września

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

wyprawa z Niemiec do Polski w połowie września

Postprzez cezary1985 » 21/10/2012, 17:33

witam wszystkich opowiem o swojej podróży z niemiec do polski w połowie września, ogólnie looz. ruszyłem kilka minut po 00. Pogoda była cudowna , ruszjąc myślałem że się rozbiorę,. Oczywiście prognoza pogody opanowana do najmniejszego szczegółu. Jechałem jakieś 450 km z przystankiem na tankowanie no i masz niespodzianka -grad- przystanąłem na chwile minęlo 15 minut i wszystko się skończyło więc ruszyłem dalej. Po 10 minutach złapał mnie taki deszcz że słyszałem jak się komin skręca na dziko hehe, niestety dojechałem do granicy mokry jak warta, zatrzymałem się w moteliku na 2 godziny a i ak to nic nie zmieniło, byłem zmoczony i tyle. jadąc już po polskiej częsci europy, przed samymi bramkami w opolu zaliczyłem ślizga jakieś 20 metrów na glebie niby nic się nie stało ale wnioski wyciągnięte. Inna sprawa polacy są tragiczni widząc leżącego motocyklistę jechali dalej mieli w d..... wszystko dopiero sam zatrzymałem gościa żeby mi pomógł podnieść moto, wstałem i pojechałem dalej . Wnioski odzież przeciwdeszczowa przydałaby się, grzać opony bo inaczej to zachowaują się tragicznie, no i jeśli się da to takie podróże planować troszkę wcześniej żeby nie padało. oczywiście odpowiednia odzież, dobrze dobrana,to że mam spodnie troszeczke luzne to spowodowało że będe miał bliznę do końca życia - bok się przytargał, rękaiwczka też astars smx-2 i też blizna reszta ok. ogólnie 1kkm zalliczone w jedną noc, było ciężko ale chętnie to zrobię jeszcze raz
Avatar użytkownika
cezary1985
Świeżak
 
Posty: 197
Dołączył(a): 24/11/2011, 20:48
Lokalizacja: Częstochowa/Hofheim am Taunus


Postprzez jacek-ko » 22/10/2012, 17:02

Hey!!!Mieszkasz w niemcach??Lub w polsce??Gdzie???
Ja mieszkam kolo dortmundu.Jak sie kolo opola wylozyles,to jechales w moje strony(kedzerzyn)
Ja bylem juz tez tam dwa razy.Za pierwszym razem,tez na raz.Ale po co tak gonic???Jak urlop,to ma sie troche czasu!!
Czym jezdzisz?BMW??
Ja yamaha fjr 1300
Odezwij sie,to pogadamy!!!!
jacek-ko
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3/10/2012, 06:01


Postprzez cezary1985 » 22/10/2012, 18:15

Mieszkam w Niemczech pomiędzy Frankfurtem a.M a Wiesbaden, do Polski jezdzę na urlopy tylko, do Częstochowy. Jechałem typowo na urlop więc zależało mi na czasie żeby dojechać no i wyszło. Jeździłem Banditem 650 ale sprzedałem kilka dni temu teraz chcę zakupić Kawę zx6r albo R6, BMW mie się marzy ale to jeszcze nie teraz pozdrawiam
Pier.... studia, zostań Ninją
Avatar użytkownika
cezary1985
Świeżak
 
Posty: 197
Dołączył(a): 24/11/2011, 20:48
Lokalizacja: Częstochowa/Hofheim am Taunus



Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê