Zobacz wątek - suzuki dr750 dławi sie na wyższych biegach...
NAS Analytics TAG

suzuki dr750 dławi sie na wyższych biegach...

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

suzuki dr750 dławi sie na wyższych biegach...

Postprzez Dr750Big » 3/6/2007, 05:52

witam, mam problem z moim Big'iem. Na 4 biegu gdy chce szybciej odkręci manetke dławi sie, na 5 nawet przy stałej predkosci ok 100km/h czuc delikatne szarpniecia nawet przy delikatnym przyspieszaniu. Nastepnym objawem ktory odziwo pojawia sie z kilometra na kilometr coraz czesciej jest strzał z tłumika gdy wkrece go na obroty a potem puszcze manetke jest BOOM...Wyczyscilem filtry, gazniki, zmienilem świece... Czy są to objawy moduły zapłonowego, czy moze cos z prądami np. cewka? Czy moze jednak coś z paliwem? Prosze o rade i pozdrawiam wszystkich!
Dr750Big
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3/6/2007, 05:39


Postprzez karskot » 4/6/2007, 14:00

może jakieś lewe powietrze :?:
Proszę wiecej nie pisać do mnie tekstów na gadu "czy dobrze wyglądam w tym kasku" będę wdzięczny
Avatar użytkownika
karskot
Świeżak
 
Posty: 126
Dołączył(a): 19/4/2007, 21:43
Lokalizacja: Friedersdorf


Postprzez polsky » 4/6/2007, 14:19

Ja tak mialem w swoim,jak zalozylem nieorginalny filtr powietrza.
A strzaly to normalne jak puscisz gaz...
zwlaszcza w singlu
.
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez Dr750Big » 4/6/2007, 14:54

dzieki za rady. A co do tych strzałów to mnie zaniepokoiły bo są bardzo czeste, wcześniej sobie strzelał ale nie tak czesto.. A poza tym to doszełem do ewentualnej przyczyny tego"dławienia". Na zlocie jakis mądrala ściągną mi fajke ze swiecy, na drugi dzien chechlalem sprzeta a on nie chcial gadać aż w koncu jakos zapali i tak troche chodził na jednej swiecy dopuki nie uslyszalem tego charakterystycznego dzwieku jaki daje sciagnieta fajka ze swiecy.. dlatego moje podejrzenia idą w strone prądów
Dr750Big
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3/6/2007, 05:39

Postprzez Tkusiak » 31/5/2014, 20:57

Masz może wiedzę na temat głośnego stoku w silniku tak jakby pracował na sucho
Stukot jest raczej w górnej części
Tkusiak
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31/5/2014, 20:30
Lokalizacja: Nisko



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê