Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Supermoto i emeryt z siekierą
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Supermoto i emeryt z siekierą

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Supermoto i emeryt z siekierą

Postprzez Åšcigacz » 5/10/2012, 15:07

Dyskusja na temat: Supermoto i emeryt z siekierÄ…
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Supermoto i emeryt z siekierÄ…
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 15:07

stary zazdrosny ubek<br><hr>PACZU
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 15:17

Sam miałem kiedyś taką historię, że jeździłem sobie moim skuterem z kolegą na zippie xrace po osiedlu domków a ty gość z łopatą wyskakuje i się drze ,,Wy chu*e nie macie co innego robić tylko mi tu smrodzić i hałasować tym cholerstwem?"<br><hr>Rachu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 15:19

Ten tor został zbudowany dla modelarzy a nie motocyklistów, i dlatego zgodze sie tu z kolesiem który mieszka 30 m od tego miejsca. ... Autor nie ma pojecia o czym pisze ... A Ci co w kaskach fikają staremu kolesiowi to naprawde ... pozazdrościć bohaterstwa. <br><hr>R6
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 15:23

Hahahahaha no niestety taki agent zawsze sie znajdzie :)<br><hr>Halucyn
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 15:29

Za grosz kultury ten łepek nie ma. Sam jeżdżę na motocyklu i wiem, że w pl nie ma za dużo miejsc gdzie bezpiecznie i bezpłatnie można podszkolić swoje umiejętności, ale sposób w jakim ten chłopak odzywa się do starszego człowieka jest oburzający. Wiadomo trzeba się wyszaleć ale nie można zapominać o kulturze. <br><hr>marcin wrocław
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 15:37

Zgadzam się z kolegą "R6". Ten tor nie jest przeznaczony do tego. Gościu miał prawo się wkurzyć skoro mieszka niedaleko, tym bardziej, że tego typu motorki nie należą do cichych. Może przesadził z tą siekierą, ale starzy ludzie tacy są. Teksty chłopaka, który prowadzi dialog z dziadkiem to poziom gówniarza z podstawówki. Ani to śmieszne, ani inteligentne.<br><hr>acik86
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 15:39

Komentatorzy napisał(a):Za grosz kultury ten łepek nie ma. Sam jeżdżę na motocyklu i wiem, że w pl nie ma za dużo miejsc gdzie bezpiecznie i bezpłatnie można podszkolić swoje umiejętności, ale sposób w jakim ten chłopak odzywa się do starszego człowieka jest oburzający. Wiadomo trzeba się wyszaleć ale nie można zapominać o kulturze. <br><hr>marcin wrocław<br>
Kulturą to powinien najpierw wykazać się ten starszy facio ;)<br><hr>KM
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 15:39

Komentatorzy napisał(a):Za grosz kultury ten łepek nie ma. Sam jeżdżę na motocyklu i wiem, że w pl nie ma za dużo miejsc gdzie bezpiecznie i bezpłatnie można podszkolić swoje umiejętności, ale sposób w jakim ten chłopak odzywa się do starszego człowieka jest oburzający. Wiadomo trzeba się wyszaleć ale nie można zapominać o kulturze. <br><hr>marcin wrocław<br>
Kultura to wiadoma sprawa ale każdy z nas na pewno zachowałby się o wiele mniej grzecznie niż na codzień i nie zwracał się grzecznie (per pan/pani) do człowieka który wyskoczył na niego i z siekierą w ręce groził, że jak mu puszczą nerwy to kogoś zabije ! ;)<br><hr>Daniken
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 15:39

Komentatorzy napisał(a): Ten tor został zbudowany dla modelarzy a nie motocyklistów, i dlatego zgodze sie tu z kolesiem który mieszka 30 m od tego miejsca. ... Autor nie ma pojecia o czym pisze ... A Ci co w kaskach fikają staremu kolesiowi to naprawde ... pozazdrościć bohaterstwa. <br><hr>R6<br>
Zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Machania siekierą nie usprawiedliwiam, ale dziadek spokojnie rozmawiał. Swoją drogą gościu miał odwagę, że wyszedł do nich :-) <br><hr>Mika
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 15:41

Komentatorzy napisał(a): Ten tor został zbudowany dla modelarzy a nie motocyklistów, i dlatego zgodze sie tu z kolesiem który mieszka 30 m od tego miejsca. ... Autor nie ma pojecia o czym pisze ... A Ci co w kaskach fikają staremu kolesiowi to naprawde ... pozazdrościć bohaterstwa. <br><hr>R6<br>
Tor został zbudowany dla modelarzy ale chyba można jezdzić po drodze niepublicznej prywatnej mając pozwolenie właściciela, co nie ? Dobrze mówię czy się mylę.

P.S Ten dziadek mieszka w blokach 300 metrów dalej.<br><hr>Daniken
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 15:52

Komentatorzy napisał(a):Zgadzam się z kolegą "R6". Ten tor nie jest przeznaczony do tego. Gościu miał prawo się wkurzyć skoro mieszka niedaleko, tym bardziej, że tego typu motorki nie należą do cichych. Może przesadził z tą siekierą, ale starzy ludzie tacy są. Teksty chłopaka, który prowadzi dialog z dziadkiem to poziom gówniarza z podstawówki. Ani to śmieszne, ani inteligentne.<br><hr>acik86<br>
Super, bedziemy odp...lac na ulicach publicznych<br><hr>wredny
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 15:53

Komentatorzy napisał(a):Za grosz kultury ten łepek nie ma. Sam jeżdżę na motocyklu i wiem, że w pl nie ma za dużo miejsc gdzie bezpiecznie i bezpłatnie można podszkolić swoje umiejętności, ale sposób w jakim ten chłopak odzywa się do starszego człowieka jest oburzający. Wiadomo trzeba się wyszaleć ale nie można zapominać o kulturze. <br><hr>marcin wrocław<br>
Musial sie znizyc do poziomu bandziora ktory z siekiera na ludzi wyskakuje. Wiek nie ma nic do szacunku. Na szacunek sobie trzeba zasluzyc.<br><hr>wredny
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 15:53

to tak samo jak ostatnio grzebałem coś przy mojej suzi i sąsiad podbił i mówi ze mu hałasuje o 11 rano i dziecko mu spac nie moze :D hehe skwitowałem to śmiechem i deczko głośniejszym mruknięciem z wydechu :D (czyt. czerwone pole i do odcięcia) mój dziadek natomiast powiedział sąsiadowi delikatnie wypie.... :D<br><hr>misza
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 17:47

*** miecz samurajski mnie rozjebał xD śmiałem się lepiej niż na nie jednej komedii :D<br><hr>SkoQ
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 18:32

Chodzi o to, ze jezeli ktos jest chamski to mozna mu popyskowac. A dziadek wcale do takich nienalezal. Byl zdenerwowany ciaglym halasem i poczesci mozna go zrozumiec. Koles na moto istny cham!<br><hr>marrio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 18:35

Komentatorzy napisał(a):Zgadzam się z kolegą "R6". Ten tor nie jest przeznaczony do tego. Gościu miał prawo się wkurzyć skoro mieszka niedaleko, tym bardziej, że tego typu motorki nie należą do cichych. Może przesadził z tą siekierą, ale starzy ludzie tacy są. Teksty chłopaka, który prowadzi dialog z dziadkiem to poziom gówniarza z podstawówki. Ani to śmieszne, ani inteligentne.<br><hr>acik86<br>
Komentatorzy napisał(a):Super, bedziemy odp...lac na ulicach publicznych<br><hr>wredny<br>
Ja wiem, że w PL brakuje takich torów. Ale w takim razie nie możemy myśleć tylko o sobie. Ten tor nie sluży do tego co zostało pokazane na filmie i tyle.<br><hr>acik86
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 18:38

Nadal jednak nie ma odpowiedzi na pytanie, czy mogą po tym torze jeździć motocykle, czy nie mogą?<br><hr>dronko
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 18:45

Tak czytam niektóre komentarze i aż się dziwie co ci ludzie za bzdury wypisują. Ten tor modelarski nie klasyfikuje się pod żadną drogę czy to publiczną lub niepubliczną. Tu trochę prawa: " drogą wewnętrzną będzie wydzielony grunt (działki gruntu) oznaczony w ewidencji gruntów i budynków jako droga, o ile nie został on uznany w odpowiedniej procedurze za część drogi publicznej. Art. 8 ust. 1 ustawy o drogach publicznych wymienia przykładowe kategorie dróg wewnętrznych. Są to drogi w osiedlach mieszkaniowych, drogi dojazdowe do gruntów rolnych i leśnych, dojazdowe do obiektów użytkowanych przez przedsiębiorców, place przed dworcami kolejowymi, autobusowymi i portami oraz pętle autobusowe." więc obiekt jakim jest TOR RC (modelarski) NIE MOŻE BYĆ ŻADNĄ DROGĄ gdyż kwalifikuje się pod obiekt Rekreacyjny. Ja równie dobrze mógłbym po parku miejskim jeździć bo też są alejki. LUDZIE ROZWAGI I ROZUMU!!!. Panowie z tego filmu powinni się ZASTANOWIĆ nad swoim postępowaniem i poczytać o prawie jak chcą śmiać się z Pana którego popieram!!!!!<br><hr>Kudłacz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 19:39

Komentatorzy napisał(a):Tak czytam niektóre komentarze i aż się dziwie co ci ludzie za bzdury wypisują. Ten tor modelarski nie klasyfikuje się pod żadną drogę czy to publiczną lub niepubliczną. Tu trochę prawa: " drogą wewnętrzną będzie wydzielony grunt (działki gruntu) oznaczony w ewidencji gruntów i budynków jako droga, o ile nie został on uznany w odpowiedniej procedurze za część drogi publicznej. Art. 8 ust. 1 ustawy o drogach publicznych wymienia przykładowe kategorie dróg wewnętrznych. Są to drogi w osiedlach mieszkaniowych, drogi dojazdowe do gruntów rolnych i leśnych, dojazdowe do obiektów użytkowanych przez przedsiębiorców, place przed dworcami kolejowymi, autobusowymi i portami oraz pętle autobusowe." więc obiekt jakim jest TOR RC (modelarski) NIE MOŻE BYĆ ŻADNĄ DROGĄ gdyż kwalifikuje się pod obiekt Rekreacyjny. Ja równie dobrze mógłbym po parku miejskim jeździć bo też są alejki. LUDZIE ROZWAGI I ROZUMU!!!. Panowie z tego filmu powinni się ZASTANOWIĆ nad swoim postępowaniem i poczytać o prawie jak chcą śmiać się z Pana którego popieram!!!!!<br><hr>Kudłacz<br>
Typowy biurokrata...<br><hr>zenek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê