Zobacz wątek - SkuBany - skuter i Bałkany
NAS Analytics TAG

SkuBany - skuter i Bałkany

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

SkuBany - skuter i Bałkany

Postprzez SkuBany » 30/3/2012, 15:42

Hej,

Wiem, że nie brakuje tutaj podróżników, którzy razem zjechali już pewnie cały świat, ale teraz także ja chciałbym do nich dołączyć. Rozochocony jestem zeszłorocznym sukcesem, stąd przekonanie, że uda się również w tym roku :-) Akurat wczoraj kupiłem skuter, na którym zrealizuje projekt "SkuBany - skuter i Bałkany". Tak jak wskazuje nazwa projektu - zamierzam przemierzyć Bałkany (ok. 4 tysięcy kilometrów) na zwykłej "pięćdziesiątce", ale żeby nie było za łatwo, będzie to Keeway F-act Evo.

Powstała strona internetowa http://www.SkuBany.com, gdzie znajdziecie więcej szczegółów całej akcji w tym mapkę ze wstępną trasą (ta jest w zasadzie dowolna na tę chwilę). Gdyby ktoś we mnie wątpił, to zapewniam, że pojadę na 99%, bo już nic nie stoi mi na przeszkodzie :-) Gdyby ktoś chciał się zabrać ze mną, to zapraszam do kontaktu. Jeszcze się za bardzo nie "polansiłem", bo dopiero wczoraj kupiłem skuter, więc wcześniej nie chciałem robić szumu, ale znając siebie, nie będę mógł się powstrzymać od pokazania się tu i ówdzie i wyciągnięcia łapy od sponsorów (wiem, że to mało w "duchu podróżniczym").

Wydaję mi się, że dużo już wiem na temat potrzeb związanych z takim wyjazdem (ale może mi się tylko wydaję), więc z przyjemnością wysłucham rad "dobrych wujków" i odpowiem na ewentualne pytanie. Wyjazd raczej niskobudżetowy, ze spaniem w ciekawych miejscach, jedzeniem tego co się zrobi i zwiedzaniem malowniczych zakątków. Mam miesiąc wolnego i przypuszczalnie będzie to sierpień.

Pozdrawiam,
Skubany Darek
Avatar użytkownika
SkuBany
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30/3/2012, 15:09
Lokalizacja: Andrychów


Postprzez saffal » 4/10/2012, 10:17

Strona nie działa
Avatar użytkownika
saffal
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 6/8/2011, 12:35
Lokalizacja: Łódź


Postprzez rosiboj » 4/10/2012, 12:16

saffal napisał(a):Strona nie działa

Dziala tylko usun przecinek na koncu. Ciekawe, popatrze pozniej jak bede sie bardziej nudzil
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez mirekm71 » 5/10/2012, 01:16

Podoba mi sie twoj plan :D Zadna filozofia zrobic Balkany nowym GSem ale skuterkiem 50cm? Jakbym byl mlodszy, mial kase na wyjazd i miesiac wolnego nawet bym sie nie zastanawial. Kozacki taki wyjazd :twisted:

Zycze powodzenia w przygotowaniach i bede sledzil :D
Avatar użytkownika
mirekm71
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 7/6/2010, 23:55
Lokalizacja: Brzeg



Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na gr