Zobacz wątek - <i>[używane]</i> Szybko i tanio - najszybsze motocykle...
NAS Analytics TAG

[używane] Szybko i tanio - najszybsze motocykle...

Komentarze użytkowników
_________

[używane] Szybko i tanio - najszybsze motocykle...

Postprzez Åšcigacz » 26/9/2012, 16:15

Dyskusja na temat: Szybko i tanio - najszybsze motocykle używane w najniższej cenie
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Szybko i tanio - najszybsze motocykle używane w najniższej cenie
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 26/9/2012, 16:15

Hayabusa ma świetne hamulce?!?!?!
No chyba z wyglÄ…du :)
Bo to pierwsza z rzeczy jaką właściciele chcą udoskonalić w tych sprzętach. Stalowy oplot i dobre klocki trochę poprawiają temat, ale dalej szału nie ma. W porównaniu z ZX-12R hamulce w Hayce to spowalniacze.
Piszę bo oba sprzęty użytkowałem....
<br><hr>RobiFobi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 26/9/2012, 17:27

Komentatorzy napisał(a):Hayabusa ma świetne hamulce?!?!?!
No chyba z wyglÄ…du :)
Bo to pierwsza z rzeczy jaką właściciele chcą udoskonalić w tych sprzętach. Stalowy oplot i dobre klocki trochę poprawiają temat, ale dalej szału nie ma. W porównaniu z ZX-12R hamulce w Hayce to spowalniacze.
Piszę bo oba sprzęty użytkowałem....
<br><hr>RobiFobi<br>
I mnie sie to stwierdzenie o swietnych hamulcach od razu rzucilo w oczy.
Mialem stycznosc z wersja ktora miala stalowy oplot a i tak hamulce byly tylko takie sobie.
Zdecydowanie nietrafione stwierdzenie!<br><hr>kris2k
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/9/2012, 17:30

Komentatorzy napisał(a):Hayabusa ma świetne hamulce?!?!?!
No chyba z wyglÄ…du :)
Bo to pierwsza z rzeczy jaką właściciele chcą udoskonalić w tych sprzętach. Stalowy oplot i dobre klocki trochę poprawiają temat, ale dalej szału nie ma. W porównaniu z ZX-12R hamulce w Hayce to spowalniacze.
Piszę bo oba sprzęty użytkowałem....
<br><hr>RobiFobi<br>
Komentatorzy napisał(a):I mnie sie to stwierdzenie o swietnych hamulcach od razu rzucilo w oczy.
Mialem stycznosc z wersja ktora miala stalowy oplot a i tak hamulce byly tylko takie sobie.
Zdecydowanie nietrafione stwierdzenie!<br><hr>kris2k<br>
Pierwsza generacja Hayabusy miała potężne, 6 tłoczkowe zacisku, które działały świetnie. Druga generacja miała zaciski 4 tłoczkowe, które działały... też świetnie :) <br><hr>Marek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/9/2012, 18:31

Boczo, Ty jesteÅ› niereformowalny... "RZÄ…dzÄ… koni mechanicznych" po raz -nasty... <br><hr>Frugo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/9/2012, 19:14

W Danii ktoś jeździ motocyklem więcej niż 140 km/h?? Wow, pierwsze widzę...<br><hr>kisiu1981
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/9/2012, 19:31

a ja powiem tyle ze i tak wole zwykle litrowki...;-) fakt nie pojedzie sie tym w jakas strasznie dluga trase w dwie osoby, ale jezdzac sam, w zupelnosci da rade sie zapakowac, a napewno mozna objechac te wszystkie hyper-szybkie sprzety... patrzac na licznik hayki i predkosci na poszczegolnych biegach to bez cienia watpliwosci i zastanowienia moge powiedziec ze litrowym gixxem z trzeciego roku objezdzam ja jak chce, takze nie wiem czym tu sie zachwycac....<br><hr>LuiS
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/9/2012, 19:44

Miałem FZR i o boze, alez to latało... Trzeba miec ogromne jaja zeby tym odwijac. A obecnie latam Busą :) Pozdro<br><hr>Krystek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/9/2012, 22:02

Komentatorzy napisał(a):a ja powiem tyle ze i tak wole zwykle litrowki...;-) fakt nie pojedzie sie tym w jakas strasznie dluga trase w dwie osoby, ale jezdzac sam, w zupelnosci da rade sie zapakowac, a napewno mozna objechac te wszystkie hyper-szybkie sprzety... patrzac na licznik hayki i predkosci na poszczegolnych biegach to bez cienia watpliwosci i zastanowienia moge powiedziec ze litrowym gixxem z trzeciego roku objezdzam ja jak chce, takze nie wiem czym tu sie zachwycac....<br><hr>LuiS<br>
Ten artykuł nastawiony jest na prędkość maksymalną a tu rzeczona Haya objeżdża Cię...
A po za tym nie bądź taki pewien... Spróbuj się z kreski to zobaczysz czy jesteś w stanie objechać, bo nie wiesz czy na filmie odwijane było cały czas do końca ;)<br><hr>Miecio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/9/2012, 22:04

Komentatorzy napisał(a):Hayabusa ma świetne hamulce?!?!?!
No chyba z wyglÄ…du :)
Bo to pierwsza z rzeczy jaką właściciele chcą udoskonalić w tych sprzętach. Stalowy oplot i dobre klocki trochę poprawiają temat, ale dalej szału nie ma. W porównaniu z ZX-12R hamulce w Hayce to spowalniacze.
Piszę bo oba sprzęty użytkowałem....
<br><hr>RobiFobi<br>
Komentatorzy napisał(a):I mnie sie to stwierdzenie o swietnych hamulcach od razu rzucilo w oczy.
Mialem stycznosc z wersja ktora miala stalowy oplot a i tak hamulce byly tylko takie sobie.
Zdecydowanie nietrafione stwierdzenie!<br><hr>kris2k<br>
Komentatorzy napisał(a):Pierwsza generacja Hayabusy miała potężne, 6 tłoczkowe zacisku, które działały świetnie. Druga generacja miała zaciski 4 tłoczkowe, które działały... też świetnie :) <br><hr>Marek<br>
4 tłoki działały już tak sobie, ale faktycznie pierwsze 6 tłoczkowe zaciski były świetne :)<br><hr>Miecio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/9/2012, 22:05

Komentatorzy napisał(a):a ja powiem tyle ze i tak wole zwykle litrowki...;-) fakt nie pojedzie sie tym w jakas strasznie dluga trase w dwie osoby, ale jezdzac sam, w zupelnosci da rade sie zapakowac, a napewno mozna objechac te wszystkie hyper-szybkie sprzety... patrzac na licznik hayki i predkosci na poszczegolnych biegach to bez cienia watpliwosci i zastanowienia moge powiedziec ze litrowym gixxem z trzeciego roku objezdzam ja jak chce, takze nie wiem czym tu sie zachwycac....<br><hr>LuiS<br>
chlopcze nie wydaje mi sie abys tym litrowym plastikiem mial szanse z moim b-kingiem. w nim rowniez drzemie silnik od hayki a litrowe przecinaki wcigam nosem z pod swiatel. wiec proponuje przejedz sie czyms innym jak litrowy gixer powaznie. na torze na bank bys mnie oblecial ale na ulicy w realu zapomnij<br><hr>daro 1340
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/9/2012, 23:30

Ostatnio szukałem nowego moto dla siebie. Po przejażdżce XX-em na gaźnikach totalny zawód: czy to normalne , że ten motocykl do 6tys. obrotów nie przyspiesza? Przy takiej pojemności taki słąby dół??? Potem jest lepiej ale ja spodziewałem się większej petardy...<br><hr>Romek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/9/2012, 23:43

Komentatorzy napisał(a):a ja powiem tyle ze i tak wole zwykle litrowki...;-) fakt nie pojedzie sie tym w jakas strasznie dluga trase w dwie osoby, ale jezdzac sam, w zupelnosci da rade sie zapakowac, a napewno mozna objechac te wszystkie hyper-szybkie sprzety... patrzac na licznik hayki i predkosci na poszczegolnych biegach to bez cienia watpliwosci i zastanowienia moge powiedziec ze litrowym gixxem z trzeciego roku objezdzam ja jak chce, takze nie wiem czym tu sie zachwycac....<br><hr>LuiS<br>
Komentatorzy napisał(a):chlopcze nie wydaje mi sie abys tym litrowym plastikiem mial szanse z moim b-kingiem. w nim rowniez drzemie silnik od hayki a litrowe przecinaki wcigam nosem z pod swiatel. wiec proponuje przejedz sie czyms innym jak litrowy gixer powaznie. na torze na bank bys mnie oblecial ale na ulicy w realu zapomnij<br><hr>daro 1340<br>
hehe, ale żal, mijeski mistrz zielonego światła, pojedź tym klamotem na tor<br><hr>Piotras
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/9/2012, 08:51

Komentatorzy napisał(a):Ostatnio szukałem nowego moto dla siebie. Po przejażdżce XX-em na gaźnikach totalny zawód: czy to normalne , że ten motocykl do 6tys. obrotów nie przyspiesza? Przy takiej pojemności taki słąby dół??? Potem jest lepiej ale ja spodziewałem się większej petardy...<br><hr>Romek<br>
Musiało być coś nie tak. Mnie totalnie zaskoczył dół XX-a. Także gaźnik<br><hr>bart
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/9/2012, 09:17

XX najładniejszy z nich ten motocykl powinien być do dziś produkowany<br><hr>Mike
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/9/2012, 11:35

Komentatorzy napisał(a):Ostatnio szukałem nowego moto dla siebie. Po przejażdżce XX-em na gaźnikach totalny zawód: czy to normalne , że ten motocykl do 6tys. obrotów nie przyspiesza? Przy takiej pojemności taki słąby dół??? Potem jest lepiej ale ja spodziewałem się większej petardy...<br><hr>Romek<br>
ja jezdzilem wtryskiem to mial bardzo mocny dół bez zadnych zadyszek ciagnal rowno od samego dolu .<br><hr>stig
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/9/2012, 11:40

Komentatorzy napisał(a):a ja powiem tyle ze i tak wole zwykle litrowki...;-) fakt nie pojedzie sie tym w jakas strasznie dluga trase w dwie osoby, ale jezdzac sam, w zupelnosci da rade sie zapakowac, a napewno mozna objechac te wszystkie hyper-szybkie sprzety... patrzac na licznik hayki i predkosci na poszczegolnych biegach to bez cienia watpliwosci i zastanowienia moge powiedziec ze litrowym gixxem z trzeciego roku objezdzam ja jak chce, takze nie wiem czym tu sie zachwycac....<br><hr>LuiS<br>
Komentatorzy napisał(a):chlopcze nie wydaje mi sie abys tym litrowym plastikiem mial szanse z moim b-kingiem. w nim rowniez drzemie silnik od hayki a litrowe przecinaki wcigam nosem z pod swiatel. wiec proponuje przejedz sie czyms innym jak litrowy gixer powaznie. na torze na bank bys mnie oblecial ale na ulicy w realu zapomnij<br><hr>daro 1340<br>
gix 2003 vs haya : w zasadzie te motocykle przyspieszaja prawie tak samo az do okolo 270 km/h gdzie wyzszy vmax o jakies 5-10 km/h aerodynamika hayabusy zacznie miec wieksze znaczenie i haya zacznie minimalnie odjezdzac ogaldalem juz wiele filmikow na yt z tymi motocyklami i tak to wlsnie wyglada ,na torze na tych samych laczkach gix oczywiscie bedzie szybszy ciekawy jestem jednak o ile dokaldnie na torze poznan mysle ze bedzie 3-4 sekundy roznicy na kółku <br><hr>stig
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/9/2012, 11:47

Komentatorzy napisał(a):a ja powiem tyle ze i tak wole zwykle litrowki...;-) fakt nie pojedzie sie tym w jakas strasznie dluga trase w dwie osoby, ale jezdzac sam, w zupelnosci da rade sie zapakowac, a napewno mozna objechac te wszystkie hyper-szybkie sprzety... patrzac na licznik hayki i predkosci na poszczegolnych biegach to bez cienia watpliwosci i zastanowienia moge powiedziec ze litrowym gixxem z trzeciego roku objezdzam ja jak chce, takze nie wiem czym tu sie zachwycac....<br><hr>LuiS<br>
Komentatorzy napisał(a):chlopcze nie wydaje mi sie abys tym litrowym plastikiem mial szanse z moim b-kingiem. w nim rowniez drzemie silnik od hayki a litrowe przecinaki wcigam nosem z pod swiatel. wiec proponuje przejedz sie czyms innym jak litrowy gixer powaznie. na torze na bank bys mnie oblecial ale na ulicy w realu zapomnij<br><hr>daro 1340<br>
roznica wynikala z zuego startu na litrowych sprzetach prawda jest taka ze dobrze wystartowanym gixerem z 2003 roku na 1/4 mili z b-kingiem beda szly lep w lep lepsze sa starty rolowane odpada zly start ,napisales ogolnie litry wciagasz nosem no wiec najnowsze bmw s1000rr i kawa zx10 na 2012 raczej ciebie wciagaja bez problemu o okolo 5-10%r eszta japoni jest na poziomie b-kinga .<br><hr>stig
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/9/2012, 12:46

same smietniki ktore dawno na zlomie powinny stac a nie jezdzic po naszych drogach<br><hr>suzuki fan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/9/2012, 15:13

mam ZX12R, faktycznie jest to F16 na asfalcie. Takie pojęcia jak grawitacja, opór powietrza przestają mieć znaczenie. Jednak co do jego wygody, to tylko internetowi znaffcy tak piszą, ponieważ motocykl ten jest wygodny do turystyki tak samo jak narty do biegania.<br><hr>mar111cin
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê