Zobacz wÄ…tek - pomocy suzuki rf 600
NAS Analytics TAG

pomocy suzuki rf 600

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

pomocy suzuki rf 600

Postprzez mako231 » 16/9/2012, 08:40

Witam wszystkich może ktoś z was jest w stanie mi pomoc. mój problem powstał od takiego momentu, pewnego razu jechałem na motorze i zobaczyłem kolegę i zjechałem do niego po dosyć górkowatym terenie i jak tylko zdążyłem się zatrzymać motor zaczął mi nierówno chodzić i nie chciał wejść na obroty a spod motoru zaczęło lecieć paliwo. Nie wiedziałem co się stało myślałem że może przewód spadł z kranika czy coś takiego lecz okazało się że leci on z jakiegoś przewodu który do niczego nie był podpięty. Nie wiedziałem co zrobić i motor
holowałem do garażu. Za kilka dni poszedłem do motoru, odkręciłem bak, cały filtr powietrza żeby się dostać do tego przewodu i go zobaczyć i okazało się że tego przewodu nie ma gdzie podłączyć i on tak leży luzem a wychodzi z gaźnika. Wymieniłem świece i odziwo paliwo przestało lecieć z tego przewodu, nie wiem czy to zbieg okoliczności czy te świece pomogły ale motor nadal nierówno chodzi i nie chce wejść na obroty. Mam takie wrażenie jakby nie przepalał. Co to może być???????????? Proszę o pomoc. Pozdrawiam :D :( :(
- Jedz tak żeby śmierć cie nie dogoniła..
RF!!!!!!!!
mako231
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11/1/2012, 12:44
Lokalizacja: Ciechanow


Postprzez toma1 » 22/9/2012, 20:10

W rf mam dwa wezyki kolo pokrywy sprzegla, od odpowietrzenia baku i przelewu gaznikow, moze paliwo ci sie przelalo bo miales caly bak, lub gaziory do roboty(iglice plywakow itd.caly srewis gaznikow)
toma1
Świeżak
 
Posty: 174
Dołączył(a): 24/8/2010, 18:15


Postprzez mirekm71 » 23/9/2012, 18:41

Zawieszony zaworek iglicowy. Paliwo leje sie non stop i zalewa swiece. Zalozyles nowe a teraz je zniszczysz. No coz tak jest, nie znam sie ale zrobie sam.
Avatar użytkownika
mirekm71
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 7/6/2010, 23:55
Lokalizacja: Brzeg



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości




na górê
cron