Zobacz wątek - DL650 vs TDM900 który?
NAS Analytics TAG

DL650 vs TDM900 który?

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

DL650 vs TDM900 który?

Postprzez Crass » 20/9/2012, 09:41

Cześć
przymierzam sie do zmiany moto. Aktualnie jezdze er5 i na miasto jest bajeczna,nie ma korka którego bym nie objechał. Jednak w trase już troche gorzej ;). A tak sie złożyło ze polubiłem moto turystyke.
Szukam więc sprzętu którym dam sobie rade w korkach (jazda codziennie do pracy w Wawie) a i będę mógł zrobić nim np 1000km w weekend (na erce robię,tylko trochę meczące)
Varadero np odpada bo tym raczej ciężko sie poruszać po mieście.
Drogą wykluczeń zostały dwa sprzęty
DL 650 oraz TDM 900 nooo i ewentualnie Kawasaki Versys,ale jest troche brzydki ;)

troche danych
kasy +- 13.000zł
waga 87kg
wzrost 182cm
doświadczenie jedno sezonowe około 8tyś km.

dzieki za rady :) prosze rowniez o opinie uzytkowników wyzej wymienionych sprzetów jak im sie moto sprawuje
Crass
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26/8/2011, 10:20
Lokalizacja: wawa


Postprzez power_bit » 20/9/2012, 10:45

TDM-ka zdecydowanie najbardziej dynamiczna, miałem okazję się przejechać i jest na prawdę super. Przelotowe prędkości rzędu 140-160 km/h nie stanowią problemu, mimo wysokiego środka ciężkości w zakrętach kładzie się jak sportowa maszyna. Pozycja za sterami jest wzorowa, siedzisz prosto jak na fotelu, pasażer również nie narzeka na brak miejsca. Szczerze mówiąc chciałem taką kupić, jednak budżet pozwalał mi jedynie na starszy model (850) dlatego też kupiłem fazera. Na kolejny motocykl wybiorę właśnie TDM 900!
Niektóre chwile, zapomina się przez całe życie
Avatar użytkownika
power_bit
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1258
Dołączył(a): 27/9/2010, 15:42
Lokalizacja: Września




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości




na górê