Zobacz wątek - Prośba o ocenę Yamahy FZ 6. Handlarz z Konstantyna Łódzkiego
NAS Analytics TAG

Prośba o ocenę Yamahy FZ 6. Handlarz z Konstantyna Łódzkiego

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Prośba o ocenę Yamahy FZ 6. Handlarz z Konstantyna Łódzkiego

Postprzez pietrek7557 » 7/9/2012, 21:53

Witajcie po przerwie. Upatrzyłem sobie tą FZ 6:

http://otomoto.pl/yamaha-fz-fz6-fz6s-fa ... 92004.html

Czy widzicie coś niepokojącego? Zauważyłem, że końcówki ciężarków są nieorginalne i prawde mówiąc nie wiem, czy coś z tym motocyklem było, czy ktoś miał takie widzi mi się. Ograniczniki na obu podnozkach cieszą, bo jest duża szansa, że moto nie miało przygód, lub nie były poważne. Zdjęć niestety mało i nie za wiele widać.

Pytanie nr 2: Czy ktoś zna tą firmę? Obserwuje rynek motocyklowy od kilku lat i z tego co zauważyłem, bardzo często mają na sprzedaż Suzuki SV 650 i raczej w ładnym stanie.

Z góry dzięki za odpowiedzi
pietrek7557
Bywalec
 
Posty: 514
Dołączył(a): 21/5/2009, 10:57
Lokalizacja: Opole


Postprzez tnts » 8/9/2012, 23:38

wez ze sobą kogoś kto odczyta zawartość kompa.
wsród kodów jest informacja czy moto leżało i do tego komp może wykonać auto-diagnostykę moto (światła, elektryka itp).
tnts
Świeżak
 
Posty: 151
Dołączył(a): 27/6/2011, 19:05


Postprzez pietrek7557 » 9/9/2012, 11:17

Wiesz, nie wiem, czy bede mial taka mozliwosc, czy moj mechanik bedzie mial czas jechac z calym sprzetem, ewentualnie moge gdzies podjechac w okolicy lodzi z tym moto i go sprawdzic. Mi chodzi o to, czy tu na zdjeciach cos widzicie. Ja jeszcze dostrzeglem brak naklejek "Fazer" i zarysowania na plastikach na zadupku, natomiast ta firma ma ogolnie dobre opinie.
pietrek7557
Bywalec
 
Posty: 514
Dołączył(a): 21/5/2009, 10:57
Lokalizacja: Opole

Postprzez Krmtzzz » 10/9/2012, 12:54

Przod kierunki ma inne :) Cos tam mial drobnego na pewno, ale dekle nie porysowane itp. Ogladnij go smialo :) Sprawdz czy plstiki sa spawane, a raczej sa i czy ladnie pomalowane. Ogolnie ladnie sie prezentuje jak za ta kase. Sprawdz czy lagi nie dziabniete, bo w zwyklym widelcu przy lekkim upadku czesto sa.
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na gr
cron