Zobacz wątek - Problem z ładowaniem JUNAK 901
NAS Analytics TAG

Problem z ładowaniem JUNAK 901

i inne małe pojemności
_________

Problem z ładowaniem JUNAK 901

Postprzez filipLWG » 8/9/2012, 20:47

Witam mam problem z ładowaniem akumulatora gdy włożę naładowany akumulator jest wszystko ok po jakimś czasie światła przygasają i nie działają kierunkowskazy gdy pojeżdżę kilka km bez świateł znowu na chwilę mam migacze i dobre światła lecz tylko na parę km nie wiem co może by przyczyną wymieniłem regulator napięcia dodam że jak go kupiłem miał on już ten problem i jest tam wstawiony silnik 125cm wersja bez rozrusznika.
Jakie mogą by przyczyny proszę o pomoc
Ps akumulator jest już 2 nowy prosto ze sklepu !
sprzedaż częsci do skuterów china 4t oraz 2 t ;)
Avatar użytkownika
filipLWG
Świeżak
 
Posty: 85
Dołączył(a): 18/4/2012, 17:09
Lokalizacja: Gdańsk


Postprzez Norton » 9/9/2012, 07:49

Sprawdz napięcie ładowania
"Nie liczy się czym jeździsz - ważne jak tym jeździsz"
Norton
Świeżak
 
Posty: 98
Dołączył(a): 4/1/2011, 19:12
Lokalizacja: Łódź


Postprzez michau_ek » 9/9/2012, 11:16

Twój silnik ma iskrownik 2 cewkowy, poprzedni - oryginalny silnik miał 6 cewek i wtedy było dobre ładowanie lecz teraz 2 cewki nie wystarczają (na nich są ledwo światła, a co dopiero ładowanie akumulatora)

masz 3 możliwości:
-sprzedaz tego silnika i kupno 110cc z 6cioma cewkami,
-kupno iskrownika 6cio cewkowego oraz podstawki pod niego (podstawkę ciężko znaleźć w PL, są tylko na ebayu)
- jazda bez świateł, ładowanie akumulatora co jakiś czas, lub przerobienie instalacji tak aby prąd z cewki szedł na same światła, (wtedy będziesz je miał, lecz nie ma kierunków itp)

Nie ma innych rad :)
michau_ek
Świeżak
 
Posty: 353
Dołączył(a): 10/3/2012, 20:19
Lokalizacja: Racibórz

Postprzez filipLWG » 9/9/2012, 14:09

to mówisz że muszę miec podkładkę ?? a bez niej nie da rady? bo mam iskrownik 6-cio cewkowy od jakiegoś quada lecz nie wiem czy będzie pasować
sprzedaż częsci do skuterów china 4t oraz 2 t ;)
Avatar użytkownika
filipLWG
Świeżak
 
Posty: 85
Dołączył(a): 18/4/2012, 17:09
Lokalizacja: Gdańsk



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na gr