Zobacz wątek - Jak sprawdzić czy owiewki są po "renowacji"
NAS Analytics TAG

Jak sprawdzić czy owiewki są po "renowacji"

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Jak sprawdzić czy owiewki są po "renowacji"

Postprzez enklava » 4/9/2012, 23:30

Cześć wszystkim.

Niedawno odebrałem swój moto z Autoryzowanego Serwisu po naprawie z tytułu szkody z AC.

Ojciec obejrzał motor jeszcze tego samego dnia i stwierdził że dałem się zrobić w balona bo owiewki były klejone, ale nie chciał powiedzieć na jakiej podstawie to stwierdził.

Nie znam się aż tak dobrze, ale wydaje mi się że takie owiewki za pomocą żywicy epoksydowej można by było idealnie skleić i zamalować tak aby nie było gołym okiem widać śladów pęknięcia.

Współpraca z serwisem budzi pewne moje wątpliwości, nie piszę dokładnie o który serwis chodzi, poczekam na rozwój sytuacji, ale chciałbym dowiedzieć się czy możliwe iż serwis poleciał na kasę od ubezpieczyciela i zrobił naprawę tanim kosztem poprzez "renowację" owiewek zamiast dokonać ich wymiany. Jak to sprawdzić ? Gdzie się udać z tym tematem ?

Pozdrawiam
enklava
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 18/1/2011, 09:36
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Trax » 5/9/2012, 07:38

a odczepiałeś je ? popatrz jak wyglądają z 2 strony
Trax
Świeżak
 
Posty: 324
Dołączył(a): 28/9/2011, 11:39
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.


Postprzez zxer » 5/9/2012, 19:18

Masz fakture ? Idz do innego warsztatu motocyklowego i powiedz zeby sprawdzili i dali ci potwierdzenie (za jakas tam oplata). Jezeli kleili zamiast wymienic na nowe to idz z potwierdzeniem i ich postrasz.
tea who you yea bunny
Avatar użytkownika
zxer
Stały bywalec
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 9/10/2010, 11:53
Lokalizacja: Londyn / inowroclaw

Postprzez sonycbr77 » 7/9/2012, 19:06

jedz do pierwszego lepszego lakiernika i z miejsca ci powie czy lakier jest fabryczny czy byly malowane a najlepiej je sciagnij to duzo roboty nie jest i zobacz z drugiej strony jak kolega wczesniej pisal
Avatar użytkownika
sonycbr77
Bywalec
 
Posty: 853
Dołączył(a): 2/12/2010, 13:28
Lokalizacja: Turek



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê