Zobacz wÄ…tek - kawasaki kx 250 1982
NAS Analytics TAG

kawasaki kx 250 1982

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

kawasaki kx 250 1982

Postprzez daniellls » 3/9/2012, 11:52

siema kupiłem kawasaki kx 250 z 1982 roku jest on trochę stary mozecie mi cos o nim napisac jaki olej lac jaką świecę założyć bo kupiłem dwie nowe ngk i pochodziły 9 dni i jedno z ważniejszych pytań to co z częściami czy trudno będzie je dostać moze ktos ma takiego i czy opłaca się za niego dać 100 euro bo sąsiad z niemiec będzie sprowadzał i niemoge o nim znaleść żadnych danych jest on w pełni sprawny orginalny 8 lat stał w szopie ale jezdzi silnik nigdy nie rozbierany tylko chyba simeringi ze starości popękały bo strasznie kopci ale to nic bo jeżeli bym go kupił to i tak zrobił bym remąt a więc czekam na odpowiedzi z góry dzieki
daniellls
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3/9/2012, 11:31
Lokalizacja: żagań


Postprzez henio12323 » 3/9/2012, 17:51

na pewno nie oryginal z tego roku. mial z 20 remontow zapewne :)
moim zdaniem to moto jedynie do postawienia w muzeum. bedzie sie sypal masakrycznie. a czesci sa drogie i trudno dostepne i nic z tym nie zrobisz. musisz z miejsca zrobic remont silnika pewnie z 2000 zl wsadzisz. skoro stal 8 lat to prawie drugie tyle bedzie trzeba wsadzic w rame

swieca br9eg, olej do benzyny castrol power 2T. do silnika motul transoil.

jezeli cie stac na takiego dziadka kupuj. ja sam mialem RM 125 z 84 roku i trup taki ze masakra. nic nie pracowalo jak trzeba, gaznik rozregulowany tez palilo swiece, sam moto palil z 20litrow na 100km. ciezko bylo dostac dysze do gaznika zeby wykalibrowac go jak trzeba. nie moglem dostac uszczelek pod glowice a samorobki siadali szybko... masakra jednym slowem :P
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez daniellls » 4/9/2012, 08:31

to jest orginał poniewarz silnik ma plomby na karterach i cylinder jest zaplombowany rama jest w idealnym stanie żadnych luzów na wachaczu z lag nic nie cieknie miał jedynie wymieniony napęd ębatki łańcuch i ucieka dość znacznie kompresja ale i tak mocy mu nie brakuje bo kolega ma suzuki rm 250 i jak dałem mu się przejechac to muwił ze wcale nie gozej idzie muwił ze jedyny minus to brak chłodnicy i ma większą siłę niz rm i szerszą oponę bo rm ma 450 a mój ma 610 jest to raczej niespotykane ale opony tez są orginalne z 1982roku takich juz niema gdyż mają dziwne rowki na około rawki a świece psuje tylko ngk bo teraz mam bosha i chodzi juz drugi miesiąca co do spalania to pali około 10-11 l\100km no i jak dzisiaj patrzałem to na ebay jest dość duzo czesci są tarcze sprzegłowe i uszczelki tez są ale ma słabą iskre na kazdej swiecy co to moze byc jezeli dam radę to wżucę zdjęcia :wink:
daniellls
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3/9/2012, 11:31
Lokalizacja: żagań

Postprzez henio12323 » 5/9/2012, 18:31

po 1 staraj sie pisac w jezyku polskim
po 2 ciezko powiedziec, moto stare i moze byc wszystko zle. oddal bym do mechanika zeby zerknal, pomierzyl wszystko itp itd
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê