Zobacz wÄ…tek - SV 650 s prosze o pomoc
NAS Analytics TAG

SV 650 s prosze o pomoc

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

SV 650 s prosze o pomoc

Postprzez szczupak » 2/9/2012, 18:57

Prosze o pomoc czy cos z tym motorem jest NIE TAK...jezeli chodzi o samo zdjecie to ja sie dopatrzylem tylko nie oryginalnej owiewki bez znaczka SUZUKI pod szybka a poza tym nic...prosze o przegladniecie danego oglaszenia i dodanie swojej opini na temat tego motocykla

http://otomoto.pl/suzuki-sv-sv-650-s-M3333672.html
szczupak
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2/9/2012, 18:50


Postprzez o5lgratis » 2/9/2012, 19:28

Owiewka faktycznie była wymieniana,tak jak pisałeś nie ma znaczka i na reflektorach są brewki tak pozatym nie widze nic więcej,oglądałem to moto kilka razy wcześniej niestety nie live,tez planuje zakup sv,jeśli się czegoś więcej dowiesz a nie kupisz go to napisz.Pozdrawiam i życzę udanego zakupu.
GSF400
Avatar użytkownika
o5lgratis
Świeżak
 
Posty: 88
Dołączył(a): 29/8/2012, 22:25
Lokalizacja: Bytom


Postprzez szczupak » 3/9/2012, 13:26

dziwi mnie jeszcze jedna sprawa napis SUZUKI na baku poiewaz roczniki po 2004 roku mialy juz tylko sama literke S

edycja:

co o tym myslicie>????

Edytuj, zamiast pisać post pod postem!
komarcc
szczupak
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2/9/2012, 18:50

Postprzez Miczab » 3/9/2012, 13:49

Edytuj posty.
Sam sobie odpowiedziałeś - moto po malowaniu. Jeśli Ci to nie przeszkadza, jeździ prosto i sprawia wrażenie, że jeszcze kilka km nawinie, to bierz. A ja Cię zapraszam po napęd w najbliższym czasie, bo po zdjęciach wydaje mi się, że średnio zadbany. ;)
Miczab - Twój partner w motozakupach ;)
Avatar użytkownika
Miczab
Administrator
 
Posty: 1099
Dołączył(a): 25/2/2009, 11:15
Lokalizacja: Warszawa / Stalowa Wola



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê