Zobacz wÄ…tek - potrzebna porada ,proba wyludzenia PILNE !!
NAS Analytics TAG

potrzebna porada ,proba wyludzenia PILNE !!

Przepisy, prawo
_________

potrzebna porada ,proba wyludzenia PILNE !!

Postprzez lukazed » 27/8/2012, 19:26

Witam
Jakichś cza temu miałem mala kolizje .Wyjeżdżając z parkingu zajechałem drogę rowerzysta w skutek czego uderzył mnie i się wywrócił. Troche się obdarł pyzatym nic więcej , policja nie była wzywana.Trochę się przejelem gdyż to był starszy pan i zawiozłem go do lekarza ,który go opatrzył.później zawiozłem go do domu. Gdzie dałem sie wkręcić w jakas rekompensatę niby za punkty i mandat który bym dostał, czyli 500lz odrazu mu zaplacilem 300 i wziolem pokwitowanie ,które podpisała jego córka później 200 a pokwitowania juz nie brałem.Minęło ok 2 miesięcy i dzwoni jego córka ze chce numer polisy i nr.rej bo do pzu potrzebne.Nie chciałem jej tego dać bo chyba za to zapłaciłem a ona ze chcą odemnie z polisy ściągnąć odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu.Sadze ze chcą porostu wyłudzić odemnie pieniądze.
proszę o pomoc !!! a i żadnej umowy zdarzenia nie spisywaliśmy tylko pokwitowanie przyjęcia pieniędzy, maja moje dane i nr.rej
PS. potrzebuje porady, a nie komentarzy 13latkow za co dzięki !
ścigacz Fan ,yzf r1 User
lukazed
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30/12/2008, 13:07
Lokalizacja: Lyck


Postprzez madcap » 27/8/2012, 21:02

lukazed nic nie rób, kompletnie nic

jeśli jeszcze raz się skontaktują to odeślij ich do policji
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Postprzez lukazed » 27/8/2012, 21:47

ok wielkie dzięki ,będę spał spokojnie.
ścigacz Fan ,yzf r1 User
lukazed
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30/12/2008, 13:07
Lokalizacja: Lyck

Postprzez Walenty » 28/8/2012, 14:12

cJarek napisał(a):Prawko znalazles w pudelku po margarynie?

Sprawdzasz straty, decydujesz czy wolac policje, spisujesz protokol, wymieniasz sie numerami ubezpieczenia, spisujesz swiadkow.


Masz na rowerze blachy i OC?
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez madcap » 28/8/2012, 15:38

Walenty napisał(a):Masz na rowerze blachy i OC?



możesz sobie wykupić OC na rower


cJarek opanowania
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Invi » 28/8/2012, 15:44

Bierzesz numer polisy i zgłaszasz szkodę. Przede wszystkim na osobie, ale rower też mogłeś mieć drogi, albo rozwalić telefon przy upadku. Jak coś złamiesz, albo sobie zrobisz kilka siniaków, ewentualnie coś cię boli to dobrze byłoby mieć solidne kwity ze szpitala.

Jak sam spowodujesz to płacisz sam.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê