Zobacz wÄ…tek - moto do oceny co sadzicie?
NAS Analytics TAG

moto do oceny co sadzicie?

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

moto do oceny co sadzicie?

Postprzez pilot88 » 26/8/2012, 15:49

Od dluzszego czasu rozgladam sie za wymarzona kawasaki er6f, zdaje sobie sprawe ze ciezko bedzie znalezc moto w cenie ok 10000zl (max 11000) ale tu oto trafia sie ten:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2583126161

co o nim sadzicie? oczywiscie rozumiem ze zdjecia wiele nie pokaza...
A moze ten?

http://allegro.pl/show_item.php?item=2566904094

Juz kiedys pisalem ze to bd moj pierwszy moto, zadnego doswiadczenia. Podobaja mi sie sportowe maszyny stad polecono mi tu na forum te modele. Tak btw moze ktos napisac cos wiecej o nich? Przypuszczam ze suzuki ma duzo przyjemniejszy dla ucha dzwiek..;) Czy ktos ma moze te maszyny i moze podzielic sie wrazeniami, zaletami, wadami? Z gory dzieki za kazda sensowna odpowiedz.
pilot88
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 20/3/2012, 21:31
Lokalizacja: ns


Postprzez pilot88 » 27/8/2012, 14:41

zastanawiam sie, czy brak postow wynika z niewiedzy tutejszych forumowiczow czy jest to po prostu niechec odpowiadania i udzielenia pomocy. Jezeli uwazacie ze temat byl setki razy walkowany to bylbym wdzieczny za przyslanie linkow...czegokolwiek... Myslalem ze to forum ma pomagac w wyborze motocykli, porad itp itd...miejmy nadzieje ze sie nie zawiode...zarowno jak i inni nowi forumowicze.
pilot88
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 20/3/2012, 21:31
Lokalizacja: ns


Postprzez leff » 27/8/2012, 14:54

pierwszy wyglada na zmeczony, drugi lezal na lewym i na prawym boku (wgniota na wydechu), nie podobaja mi sie tez ciezarki na kierownicy IMO nie sa oryginalne - z tych dwoch to ja bym suke podjechal obejrzec
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości




na górê