Zobacz wątek - Rejestrowanie crossa
NAS Analytics TAG

Rejestrowanie crossa

Przepisy, prawo
_________

Rejestrowanie crossa

Postprzez kangurur2001 » 24/8/2012, 21:22

Dzień dobry, na początek chciałbym się przywitać, bo jestem nowy.

Planuję kupić pierwszy motorek: Yamaha yz85
Wiem, że były już podobne pytania lecz moje jest troszeczke inne
Czy można zarejestrować taki motorek BEZ ŚWIATEŁ ?
Aha i jeszcze najważniejsze najlepszy przyjaciel moich rodziców jest mechanikiem i robi
przeglądy, nie wiem czy ma to coś wspólnego z rejestracją, ale jest taka możliwość że on to by zrobił?

Przepraszam za błędy ale tak jak wspomniałem to moja pierwsza aktywność na forum

Pozdrawiam
Kangurur2001
kangurur2001
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24/8/2012, 21:08


Postprzez henio12323 » 24/8/2012, 21:59

po 1 koszt zarejestrowania takiego moto moze przekraczac wartosc sprzetu wiec sie nie oplaca. musisz zmieniac elektryke ( oslabisz tym moc motocykla) dolozysz kilka kg, musisz pozakladac wszystkie swiatla itp itd i co masz w zamian ? moto ktore kompletnie nie nadaje sie na asfalt, to wyczynowka TYLKO na tor crossowy, tym nie mozna nawet jezdzic w lesie bo niszczysz silnik. na asfalcie szybko zarzniesz
2 sprawa przeglad jezeli moto jest 100% przygotowane przejdzie na kazdej stacji diagnostycznej o ile jest przygotowane, czyli zmienione opony, wyciszony wydech, 100% sprawna elektryka.

jednym slowem - odpusc sobie, to bezsensowne, lepiej kupic jakiegos fajnego enduraka juz zarejestrowanego i go nieco podkrecic
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: Włodawa / LBN




Powrót do Prawo



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na gr