Zobacz wÄ…tek - Motocykl na Å‚adnÄ… pogodÄ™ do 10 tyÅ›
NAS Analytics TAG

Motocykl na Å‚adnÄ… pogodÄ™ do 10 tyÅ›

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez Black-Ghost » 20/8/2012, 17:59

Palgumeniedusze Nie wiem gdzie ty mieszkasz. Ale w moich rejonach drogi pozwalają jezdzic z 3cyfrowymi prędkosciami. ;) Wszczególnosci jak sie leci na Czechy i te ich betonowe autostrady 8) Pojezdzij a potem pogadamy. Jak winkle to okolice zakopanego i oczywiscie cudna słowacja.
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)


Postprzez skidmarks » 20/8/2012, 19:40

Ja tez nie jestem świety na w dolnośląsku i lubuskim gdzie nie wyjadę poza teren zabudowany 200 pęka.

Nie miałem sezony mniej niz 10tys przelotu a troche ich było tych latek ;)
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski


Postprzez palgumeniedusze » 20/8/2012, 22:20

Jak wycisniesz ponad 200 na motocyklu nie oznacza ze go wykorzystujesz w 100% . Juz pomijam fakt ze jezdzac z takimi predkosciami na drodze publicznej stwarza sie ogromne niebiezpieczenstwo dla siebie i innych no ale tak to juz jest z wiekiem inne priorytety i troche inny czajnik moze dlatego tak na to patrze po wypadku (nie z mojej winy) no ale mam nadzieje ze panowie nie beda musieli poczuc tego co ja . :lol:
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez Black-Ghost » 21/8/2012, 16:22

Człowieku też miałem wypadek i konkretnie sie połamałem i co? I chcesz mi wmówic że to jest wyznacznikiem twojej cudnej dojrzałosci? Weź ty sie ogarnij. Jedni lubią frytki drudzy ziemniaki... Jakim sportem w życiu jezdziłes że wiesz że nie można go wykorzystac na naszych drogach?? Znalazl sie pan dobra rada na temat przepisów drogowych. Ty za pewne jezdzisz do 90/130km/h bo na to pozwalają przepisy? Czy tylko strugasz poważnego straszego pana?? :x
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez skidmarks » 21/8/2012, 21:05

palgumeniedusze napisał(a):Jak wycisniesz ponad 200 na motocyklu nie oznacza ze go wykorzystujesz w 100% . Juz pomijam fakt ze jezdzac z takimi predkosciami na drodze publicznej stwarza sie ogromne niebiezpieczenstwo dla siebie i innych no ale tak to juz jest z wiekiem inne priorytety i troche inny czajnik moze dlatego tak na to patrze po wypadku (nie z mojej winy) no ale mam nadzieje ze panowie nie beda musieli poczuc tego co ja . :lol:


Wykorzystuje szerokość opony jak trzeba.
100% z motocykla? Nie jestem Rossim albo testowym kierowcÄ… w Yamasze.

Daje 100% z siebie :D Słabych motocykli nie lubię. Licytować się na wypadki nie będę (bo nie ma co wywoływać kolejnych)

Wiek 30 lat a 10 lat na motocyklu i chce więcej. Z motocykla korzystam codziennie :)
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski

Postprzez palgumeniedusze » 21/8/2012, 21:52

Dac 100% z siebie to jedno a wycisnac 100%z motocykla to drugie, mysle ze kazdy z nas daje 100%z siebie..... mowa byla o wykorzystaniu motocykla w 100%. Co na normalnej drodze nie jest mozliwe. Nie spinajcie sie juz bo bez sensu jak black ghost uwaza ze wykorzystuje to wykorzystuje i gratulacje odemnie , ja nie dam rady bo to dla mnie nie mozliwe .moze poprostu jestem gamon :D no moze z tymi moralami zeby nie jezdzic 200 przesadzilem bo tez czasami czlowieka poniesie , ale trzeba wiedziec gdzie , odpowiadajac moj drogi kolego na twe pytanie jezdzilem .....zx6 2000r daytona675 2008r , R1 2005 r gsxr 750 2004r kiedys mialem dwa srady 97 i 99 jeden600 drugi 750 mialem tez rr600 2005 r thynderace 96r ze sportow to tyle.... dzieki ze moglem sie pochwalic :D mozlowe ze o jakims zapomnialem oczywiscie wszystkie byly moje jezdzilem nimi jakis czas a nie ze kumpel daj mi sie przejechac[/img]
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez skidmarks » 22/8/2012, 07:02

palgumeniedusze napisał(a):Dac 100% z siebie to jedno a wycisnac 100%z motocykla to drugie, mysle ze kazdy z nas daje 100%z siebie..... mowa byla o wykorzystaniu motocykla w 100%.


Chyba napisałem że nie wykorzystuje. czytaj ze zrozumieniem. Jest moment kiedy tez 100 sie wykorzytuje w dospieszaniu pod czerwoną krechę na każdym biegu ;) Wiem że to brzmi ja kmistrz prostej ale wtedy najlepiej czuć te 160 KM
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski

Postprzez palgumeniedusze » 22/8/2012, 09:55

Zrozumialem co napisales. W dospieszaniu jak to nazwales kazdy jest dobry ktory ma kawalek prostej i potrafi wrzucic jedynke no i ma sile zeby sie utrzymac ale..... to tez moze byc 100% swoich mozliwosci oczywiscie pisze ogolnie nie o tobie zeby nie bylo znowu jakies spiny przed okresowej.
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez RUTRA.RD » 22/8/2012, 11:06

do 10.000zl to ja bym kupił hmm fazer 1000 na gazniku bym szukal a jak nie to malego fazera tylko na gazniku
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa

Postprzez Black-Ghost » 22/8/2012, 11:50

palgumeniedusze to po co ci było tyle sportów skoro żadnego nie wykorzystałes? Bezsens. Pewnie teraz jezdzisz chopperem :D
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez m13xxx » 22/8/2012, 19:45

pokazna kolekcja motorków...ja przez kilka lat dojechałem tylko jednego:(
m13xxx
Świeżak
 
Posty: 31
Dołączył(a): 30/1/2012, 19:09
Lokalizacja: deblin

Postprzez narcyzik » 22/8/2012, 20:01

Nie wiem czy ten fazer 600 nie jest za mocny na pierwsze moto, ma 100km, a to juz sporo
narcyzik
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 19/8/2012, 11:16

Postprzez skidmarks » 23/8/2012, 07:16

Jeszcze taki Fazer powali cię na glebe hamulcami. Jedne z lepszych z tamtego okresu. Lekki piasek albo za chłodno wystraszysz się i zblokujesz kapcia przedniego
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski

Postprzez RUTRA.RD » 23/8/2012, 07:23

ma 100 koni ale moc oddaje liniowo i w dole jest słabiutki, a zawias choaciaz miekki to bardzo dobrze prowadzi moto
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa

Postprzez Kenro » 24/8/2012, 13:04

Plakac mi sie czasami chce jak czytam niektore 'porady' fachowcow (i nie mowie tu konkretnie o tym temacie-co by sie nikt dotkniety nie poczul ;) ) Kolega dokladnie sprecyzowal pytanie i widac ze wielkiego doswiadczenia nie ma a bedzie to jego PIERWSZY kontakt z jakimkolwiek motocyklem. I tu jest wlasnie problem z zadawaniem takich pytan na forum motocyklowym gdzie wiekszosc uzytkownikow ujezdza grubo ponad 100 konne sprzety. i ma ogromne doswiadczenie. Rozumiem ze dla wiekszosc z nas gs 500 czy ER5 to w tej chwili zabawki dla dzieci ale stawiajac sie na miejscu poczatkujacego to mozna je nazwac potworami :D na wielu forach internetowych mozna przeczytac ze te 'pincetki to juz lepiej rower se kupic-bierz lytra, bedziesz uwazał' a tak sie po prostu nie da. Potrzebne jest doswiadczenie i jeszcze raz doswiadcznie-nie da sie tego przeskoczyc-nie ma uja we wsi! 10tys to kwota ktora spokojnie starczylaby na horneta badz fazera w dobrym stanie, jednak radze troche sie wstrzymac. Masz 60% szans ze zaliczysz przyslowiowego 'szlifa', motocykla za 10k bedzie szkoda- er5 zaszpachlujesz i sprzedasz z niewielka strata- pozniej kupisz cos mocniejszego według swoich upodoban. Wiem ze takie podejscie do sprawy "ja tu jestem najlepszym driverem na wsi a ty idz sobie komarem pojezdzic' moze irytowac, ale chodzi tylko i wylacznie o twoje bezpieczenstwo. Oczywiscie ostateczna decyzja nalezy do ciebie, na koniec dodam tylko ze jezdzenie 'pińceta' nie jest zadna ujmą i wstydem- przyszlowiową 'lipe' robia goscie na 'lytrach' zwalniający przed kazdym winklem do 30km/h. Zaraz zostane zlinczowany przez kuzynow Rossiego ktorzy zaczynali w przedszkolu od R1 a teraz jezdza 600km/h na jednym kole, ale trudno- bede chociaz mial swiadomosc ze probowalem pomoc. Jezeli mialbys jakies pytania to pisz smialo na PW. A i sprawdz honde CBF500 - rzadko dostepna ale super motocykl.
Kenro
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29/1/2012, 14:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kelhorn » 24/8/2012, 15:24

RUTRA.RD napisał(a):ma 100 koni ale moc oddaje liniowo i w dole jest słabiutki, a zawias choaciaz miekki to bardzo dobrze prowadzi moto


Fazer 600... liniowe oddawanie mocy... Jasne, w porównaniu z TL1000 oddaje liniowo a w porównaniu z Rocketem III ma słaby dół. Poza tym dół to ile? 2k rpm przepraszam? Bo wtedy faktycznie kiepsko ciągnie.

Zanim napiszecie coś takiego, przejeźdzcie się chociażby raz moto o którym piszecie. FZS'y 600 oddają moc dla początkującego w średnio potulny sposób. Zresztą co to w ogóle za gadanie, 200kg + 98 KM + zero doświadczenia, idiotyzm.
Kelhorn
Świeżak
 
Posty: 161
Dołączył(a): 8/4/2011, 17:42

Postprzez narcyzik » 24/8/2012, 20:43

http://allegro.pl/piekne-kawasaki-er6-6 ... 28872.html

co sądzicie o tym po samych zdjeciach? mam kawałek do przejechania i nie chcialbym zmarnowac tego czasu a przede wszystkim paliwa. Jeśli mozecie to napiszcie cokolwiek co wzbudza Wasze podejrzenia.

ewentualnie jeszcze jedno

http://otomoto.pl/kawasaki-er-er6-n-201 ... 53226.html
narcyzik
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 19/8/2012, 11:16

Postprzez Dexter_Morgan » 24/8/2012, 21:07

I jedenego i drugiego nie ma się co czepiać jechać i ogladać najlepiej z kimś, po zdjęciach niewiele widać najlepiej pojechać i sprawdzić nie ma co plotkować. Od następnej soboty będę w świętokrzyskim mogę Ci jednego looknąć jak masz bardzo daleko i nie będzię sprzedany jak coś pisz na PW ;) Na twoim miejscu zadzwoniłbym, pogadał ze sprzedającym wypytał o pochodzenie motocykla i inne rzeczy, czy ma komplet kluczyków ?, czy ma instrukcję itp. kiedy olej wymieniał i jak jesteś zdecydowany tzn. cena odpowiada to jechać :) ale najlepiej z mechanikiem chyba że masz pojęcie o handlu sprzętami.
Dexter_Morgan
Świeżak
 
Posty: 49
Dołączył(a): 23/6/2012, 18:37

Postprzez narcyzik » 24/8/2012, 21:38

jeżeli chodzi o motocykle to nie mam bladego pojecia co jest istotne wiec raczej na pewno pojadę z kimś kto ma doswiadczenie, jezeli chodzi o samochody to wiem duzo wiecej o kupowaniu uzywek ;)) no ale motocykl to jest zupełnie inna bajka ;) trochę się doszkalam w internecie co sprawdzic, ale mysle ze tez niewiele jestem w stanie zdzialac nawet wiedząc gdzie szukac, nie bede wiedział co sprawdzic, tak wiec zostaje jedynie doswiadczony kolega, ale dzieki za wstępna selekcje tych ogloszen, jezeli ktos juz niejeden motocykl kupil to jest w stanie po spojrzeniu na fotki zobaczyc czy cos jest ewentualnie nie tak, a dla mnie jezeli coś jest "nie tak" całkowicie dyskwalifikuje motocykl (btw. nigdy wiecej powypadkowego sprzetu nawet jesli byl całkowicie od nowa złożony w ASO)

co do postu Kenro, dzięki, właśnie takich rad potrzebuję, ja wiem że póki co nie potrzebuję motocykla ktory ma ponad 100 KM, ba nawet taki 80 wydaje mi się dosyć mocny na początek, dlatego chcialbym mocą oscylowac max w te 70 kilka km, a i tak jestem pewny, że przez pewien dłuższy czas będę miał spory zapas mocy
narcyzik
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 19/8/2012, 11:16

Postprzez Kenro » 24/8/2012, 23:26

Konie to nie wszystko ;) dla przykladu suzuki sv 650 ma tylko 72KM ale moc dostepna jest juz od najnizszych obrotow. oprocz tego bardzo mocno hamuje silnikiem, wiec motocykl wymaga duzo od kierowcy-zaryzukuje nawet stwierdzenie ze lepiej kupic fazera. Er6 jest TROCHE 'potulniejszy' wiec mozesz probowac ;)
Życze udanego zakupu
Kenro
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29/1/2012, 14:37
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê