Zobacz wÄ…tek - Enduro/SuperMoto do 6000 PLN
NAS Analytics TAG

Enduro/SuperMoto do 6000 PLN

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Enduro/SuperMoto do 6000 PLN

Postprzez Jamba » 19/8/2012, 20:31

Witam,
poszukuję motocykla o niewielkiej pojemności, preferowany 4suw, z łatwym dostępem do tanich części zamiennych. Bardzo odpowiada mi MZ 125 SM. Jeździłem- świetnie się prowadzi, osiągi w sam raz, ładnie się prezentuje. Niestety, bardzo ciężko z częściami, a jak już są, to droższe od wszystkich innych ;(.


- Jakie masz doświadczenie (ile km na jakim sprzęcie):
trochę "ogarem" po mało uczęszczanych drogach, sporo zwiedzonego terenu chińskim crossem, drugi motocyklista- prawo jazdy A, doświadczenie bliskie zeru.

- Wiek, waga, wzrost:
20lat, 75 kg, 175 cm [drugi motocyklista 40lat, około 100 kg, 180cm]

- Do jakich celów chcesz używać motocykla :
na codzień, w ładną pogodę [drugi motocyklista, opony szosowe] do pracy około 40 km w jedną stronę,
sezonowo, rekreacyjnie ["pierwszy" motocyklista, swap kół na kostki] lasy, polne drogi, umiarkowany teren

- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie? -
jak wcześniej pisałem, w ładną pogodę około 80 km dziennie, dodatkowo w wakacje/ferie około 40 km dziennie w terenie

- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach?:
łącznie max 6000 PLN, kask w teren mam, potrzeba kasku dla drugiego motocyklisty[twierdzi, że jemu odpowiadają kaski "z szybką"]

- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie?
Jeśli chodzi o płyny i innego rodzaju materiały eksploatacyjne, nie patrzę na koszty. Natomiast szukam motocykla na którym będzie można polegać, zwłaszcza po moich przygodach z "chińszczyzną" - dzień warsztatu, godzina jazdy.
Ważny jest łatwy dostęp do części nowych/używanych w przystępnej cenie.
Liczy się spalanie: może być 3.5L przy ekonomicznej jeździe.

- Jakie motocykle Ci siÄ™ podobajÄ…? -
Enduro, SuperMoto, Turystyki

- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę?
Yamaha Dt 125, MZ 125 SM, Derbi Senda 70/50 SM [tudzież Cagiva]

Ogółem celuję w czterosuwa o pojemności 125 ccm którym będzie można wyskoczyć w teren. Rocznik od 2001.
Pozdrawiam serdecznie!!!
Jamba
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19/8/2012, 20:00


Postprzez henio12323 » 20/8/2012, 19:47

popatrz na derbi senda 125 to tez 4T. masz wszelakie yamahy xt, hondy xr itp wszystko 125 za mocne to to njie jest. mz to najmocniesjzy 4T. ale DT 125 (2T ) jest mocniejsza i rownie niezawodna
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê