Zobacz wÄ…tek - Docieranie yz 2502t
NAS Analytics TAG

Docieranie yz 2502t

Enduro, Cross
_________

Docieranie yz 2502t

Postprzez tweety450mx2t » 11/8/2012, 12:24

mianowicie nowe jest korbowód i tłok lozysko igilekowe na gorze . łożyska na wale zostały stare sa ok.
Jakieś podpowiedz na temat docierania. Zawsze robiłem 1 bak na bogatej mieszance i potem stopniowa na krótkich dystansach i ha męczyłem
tweety450mx2t
Świeżak
 
Posty: 56
Dołączył(a): 17/2/2011, 21:47


Postprzez barek253 » 11/8/2012, 14:42

nicasil czy tuleja?
na nicasilu pierwszy bak spokojnie bez odwijania do końca później normalnie
co do mieszanki 1:40 wystarczy spokojnie
barek253
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1999
Dołączył(a): 28/5/2010, 16:39


Postprzez Bostorn » 15/8/2012, 15:38

hmm jeżeli nie znasz historii łożysk, wymieniłeś korbę, zrobiłeś najgłupsza rzecz jaką można, moja cr miała 15mth korbę i łożyska, 0 luzów nic a nic, tłok był lekko naruszony (mowa o teflonie) który sprzedałem, i wsadziłem wraz z nowym nicasilem nowy tlok proxa, po 6mth na zawodach łożysko igiełkowe na wale z łożysk baryłkowych zrobiły się płaskie, dosłownie, tłok i nicasil w mierzeniu, korba idzie won, łożyska na wale, a silnik świerzo po remoncie :/ bo nie wymieniłem korby i łożysk, miały tylko 15 mth, a mieszanka była bogatsza ze względu na upał :/

jeżeli już wymieniasz korbę tłok to i łożyska powinny pojsc won

a co do docierania, 1 odpalenie spokojnie, popyrka sobie chwilkę, nagrzej , zgaś, niech ostygnie, odpal, lekkie nagrzanie i do przodu na każdym biegu, i tak przez kilka minut popyrkac na średnich obrotach, zgasic, stygnie, odpalic i lekka traska ok max 5-10km na pół gazie, wyśmigaj tak z bak i pomału mocniej odwijaj, lepsza mieszanka na upał i tyle
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê