Zobacz wÄ…tek - PROBLEM PRZEREJESTROWANIE DERBI SENDA 50 @@@@ PROSZE O POMOC
NAS Analytics TAG

PROBLEM PRZEREJESTROWANIE DERBI SENDA 50 @@@@ PROSZE O POMOC

Przepisy, prawo
_________

PROBLEM PRZEREJESTROWANIE DERBI SENDA 50 @@@@ PROSZE O POMOC

Postprzez jajabuza » 14/8/2012, 22:21

Witam. Kupilem 2 dni temu derbi sende gpr 50. jest maly problem. poprzedni wlasciciel nie przejestrowal go , lecz dal mi umowe kupna z pierwszym wlascicielem pojazdu . teraz mam dwie umowy - umowa kupna pierwszego wlasciciela i drugiego wlasciciela i druga umowa - umowa kupna mojego od drugiego wlasciciela .
i teraz mam pytanie. motor jest nadal zarejestrowany na pierwszego wlasciciela i nei wiem co z tym zrobic ; /jeszcze nie probowalem go rejestrowac , ale pytam dla pewnosci , bo jak nie bedzie sie dalo to po prostu bede mial duzy problem , bo ten motor to motorower 50ccm i do czego innego niz jazdy po drodze sie nei nadaje.. z gory dziekuje i prosze o pomoc . pozdro ;)

i czy mi wystarcza te dwie umowy na przerejestrowanie go ?
jajabuza
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14/8/2012, 22:19


Postprzez przemek1514 » 14/8/2012, 23:36

Jesli masz 2 umowy to nie masz siÄ™ czym martwic , zarejestruja Ci bez problemu .
przemek1514
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 25/3/2010, 17:23
Lokalizacja: Drzewica


Postprzez komarcc » 15/8/2012, 11:32

Będzie się dało, bez problemu, masz ciąg umów i to wystarczy, domyślam się, że moto jest bez OC, w takim przypadku musisz je wykupić w dniu zakupu lub tego dnia który widnieje na Twojej umowie.
Avatar użytkownika
komarcc
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2335
Dołączył(a): 14/5/2010, 20:11
Lokalizacja: Wieluń



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê