Zobacz wÄ…tek - V-Max peugeot trekker!
NAS Analytics TAG

V-Max peugeot trekker!

i inne małe pojemności
_________

V-Max peugeot trekker!

Postprzez WojtoPL » 2/8/2012, 09:47

Witam!
Mam problem z moim Peugeot Trekker rocznik 1999 , sprowadzony ze Szwajcarii , do tej pory jechał 45km/h , parę dni temu kupiłem odblokowany moduł , jedzie 50km/h . Nie miał w ogóle blokady na wariatorze ( Blokada , w której trzeba wyjąć tą tulejkę.) Została Blokada na tłumiku ( rurka do wycięcia ). I mam parę pytań
1. Czy może być to wersja mofa?
2. Czy ta blokada na tłumiki dużo pomoże?
3. Czy da się coś zrobić za niewielkie pieniądze żeby zwiększyć v-max do co najmniej 70-80km/h?
WojtoPL
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 18/8/2011, 19:41
Lokalizacja: Bronisze


Postprzez arek-argo » 2/8/2012, 14:25

Mam skuter na tym samym silniku, peugeota buxy 1998. Te peugeoty niemaja blokady na wariatorze, moduł odblokowany kupowałem i też niezwiększył mi się v-max za wiele, tylko o ok. 5km/h. Mój jeździ 70km/h po wymianie olejów i czyszczeni gaźnika itp. wcześniej jezdził ok. 50km/h. Nic już więcej niezrobisz. A tak wg to po co ci szybciej ??? Skuter został stworzony z myślą o bezpieczeństwie dlatego robią je żeby jeździły wolno (45km/h). Jeżeli chcesz z niego zrobić samolot to musisz w niego pakować grube pieniądze. Najlepiej daj go do serwisu, też coś napewno pomogą, wymienią ci oleje, wyczyszczą gaźnik itp. Napewno to dużo pomoże. Mi serwis dużo pomógł. Jeżeli niechcesz go dawać do serwisu to:
-wymien olej
-wymien olej przekladniowy
-kup nowy pasek napędowy
-wyczyść gaźnik, filtr powietrza
Wyniesie cię to do 150zł. Ale efekt poczujesz duży!
arek-argo
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 26/7/2012, 14:30
Lokalizacja: Syców


Postprzez cimon97 » 13/8/2012, 13:16

peugeoty maja blokade na waro taki talerz przykręcony na 3 śruby z tyłu wariatora
cimon97
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28/6/2011, 21:03
Lokalizacja: Swarzedz



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê