Zobacz wÄ…tek - Pomozcie wybrac,doradzcie.
NAS Analytics TAG

Pomozcie wybrac,doradzcie.

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Pomozcie wybrac,doradzcie.

Postprzez adamek.k » 12/8/2012, 17:51

Witam,pod koniec miesiaca jak bede mial pieniazki zamierzam kupic cos na asfalt,bede wybieral miedzy honda VFR 750, Suzuki Bandit 600 a Honda CBR 600,do przeznaczenia na cudenko bede mial mniej wiecej 5 tysiecy,z rzedu tego,ze budzet nie jest duzy,sadze,ze najlepiej bedzie mi znalezc sprzet,ktory jest blisko mnie by nie wydawac pieniedzy i jezdzic w poszukiwaniu odpowiedniej maszyny po calej polsce..Jestem z wojewodztwa war-mazurskiego,wiec poszperalem i znalazlem co nie co,spojrzcie i powiedzcie czy sie to nadaje ;) ..
http://moto.allegro.pl/honda-cbr-600-f3 ... 99986.html

http://moto.allegro.pl/honda-cbr-600-f- ... 54008.html

pytanie : Jezeli kupil bym motocykl,ktory jest stund to zazwyczaj jest tak,ze jest juz on padaczka,czy to nie ma znaczenia,bo wiele aukcji jest z przerobionymi do stundu a sadze,ze skoro wykorzystywany on byl do trickow to dlugo nim nie pojezdze nie inwestujac zbytnio w niego.
Motocyklem chce jezdzic do szkoly,to wybrac sie na przejazdzke z kumplami itp,choc zastanawiam sie czy nie zaczac sie bawic w ten stund,dlatego mysle,ze nic nie stoi na przeszkodzie bym kupil wlasnie przerobiony motocykl,raz,ze fajnie wyglada dwa,nie bede sie bal jak sie przewroci ze stopki badz przy lekkiej wywrotce. Pozdro .
jezeli macie jakies swoje propozycje to doradzcie,






dodam,ze moja historia z motorami jest opisana tutaj,zalozylem nowy temat bo tam cos malo odpowiedzi :
viewtopic.php?t=79897
Avatar użytkownika
adamek.k
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 12/8/2012, 10:11
Lokalizacja: war-mazurskie


Postprzez Invi » 12/8/2012, 19:27

To z pierwszego linka to żaden stunt. Po prostu ktoś obrał z owiewek (po glebie) i założył lampę. A tak to pełna seria, nawet tak podstawowe rzeczy jak zębatka i kierownica.

Moim zdaniem z VFR, Bandita i CBR, to właśnie F2-F3 będzie najlepsza, przyjazne to i potulne, dobre moto, jak nie kupisz padła to będziesz zadowolony.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12


Postprzez Veenom » 22/8/2012, 12:10

tez Polecam cebre
Avatar użytkownika
Veenom
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 28/6/2010, 23:01
Lokalizacja: Strzałkowo



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê