Zobacz wÄ…tek - Motocykl dla mnie,5 tysiecy
NAS Analytics TAG

Motocykl dla mnie,5 tysiecy

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Motocykl dla mnie,5 tysiecy

Postprzez adamek.k » 12/8/2012, 10:39

Witam,mam na imie Adam,mieszkam w wojewodztwie war-mazurskim.
wzrost 176,waga 62,5kg
Od 7 roku zycia zaczalem swoja przygode z motorami,quadami.
7-10 mini cros
10-12 honda cr 80
12-14 yamaha dt 125 i mniej wiecej w tym czasie yamaha breeze 125 QUAD
14-15 honda cr 125
16-jezdze ojca quadem YAMAHA GRIZZLY 660 LE.
Lubie szybko jezdzic ale w momencie gdy jej do tego odpowiednia droga,wiem,ze mlodzi tacy jak ja to szalency przez nich jest wiekszosc wypadkow,ale juz pare lat jeszcze,zdarzylo mi sie pare wywrotek,ale to chyba normalne w koncu nie jezdze rowerem.
Praktyke posiadam w crosach quadach,w tym moge sie popisac,ale w scigaczach zbytnio sie nie obeznalem,jedynie co posiadalem przez tydzien r 6,nadszedl czas gdy chce sobie sprawic cos na czym bede mogl dojechac po asfalcie czasem do szkoly,przejechac sie. W weekendy z kumplami gdzies sie wybrac polatac,ale i gdzies dojechac.
Napewno wy macie wieksze pojecie w tym temacie niz ja wiec prosze doradzcie mi co na asfalt mam kupic,od razu mowie,motor chce duzy,ale rzadko kiedy bede przekraczal nim 130-140kg,ze wzgledu,ze nie chce sie zabic i warunki drogowe na mazurach to nie bajka ;) .
Jak narazie debatuje nad Honda VFR 750,Suzuki Bandit 600,Honda CBR 600,nazbieralem przez wakacje mniej wiecej 5 tysiecy,pomozecie ? Dziekuje i pozdrawiam .
Avatar użytkownika
adamek.k
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 12/8/2012, 10:11
Lokalizacja: war-mazurskie


Postprzez GhastRider90 » 12/8/2012, 10:51

skoro nie bedziesz przekraczał danej predkosci to po kiego Ci duży motocykl skoro nie wykorzystasz jego potencjału ? zeby palił wiecej ?

bandit600 - dobry wybor
CBR 600- troche gordszy wybor ale też ujdzie ze wzgledu na doświadczenie jakie posiadasz.
z tego wszystkiego bandzior bedzienajlepszy i mozna przycisnac i w dalekie trasy polecieć wiec celował bym w tym kierunku.
5tysna motocykl to mało... dozbieraj jakieś 2-3 tys to kupisz coś w lepszym stanie bo wiekszosc w takich cenach to szmelc.
Avatar użytkownika
GhastRider90
Świeżak
 
Posty: 271
Dołączył(a): 23/4/2012, 17:04
Lokalizacja: Czarnoziem:)


Postprzez adamek.k » 12/8/2012, 11:11

ktos sie jeszcze wypowie ?
Avatar użytkownika
adamek.k
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 12/8/2012, 10:11
Lokalizacja: war-mazurskie



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê