Zobacz wątek - Proszę o pomoc Ducati Monster Rzeszów :)
NAS Analytics TAG

Proszę o pomoc Ducati Monster Rzeszów :)

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Proszę o pomoc Ducati Monster Rzeszów :)

Postprzez poparzona » 6/8/2012, 21:47

Drodzy Forumowicze, bardzo Was proszę o pomoc. Jestem zainteresowana Ducati Monster z komisu na Boya-Żeleńskiego w Rzeszowie. Czy ktoś z Was może zobaczyć to moto ? Bardzo proszę o odpowiedź, ponieważ samej ciężko mi ocenić. Pozdrawiam :) http://otomoto.pl/ducati-monster-620-i- ... 93958.html
poparzona
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6/8/2012, 21:35
Lokalizacja: Rzeszów


Postprzez GhastRider90 » 7/8/2012, 07:04

silnik w dobrej kondycji wizualnej na zdjeciach rura lekko przykatowana bądz podrdzewiała mysle że ze względu iż jest centralnie pod spodem. Ogolnie sprzęt wyglada na zadbanego Włocha serwisowanego w ASO(czyli musi posiadać karte pojazdu z udokumentowanym przebiegiem ostatniego przegladu we Włoszech)

cena jest przyzwoita ale ja sprawdził bym jeszcze pare aspektow kluczowych poniewaz serce motocykla to silnik wiec nim wąłśnie powinnismy się zająć:P

Wczesniej pisałem koledze co sprawdzić z grubsza czy nie masz doczynienia z ładnie wygladającą padliną:

popatrz na luzy na zebatce tylnej na łańcuch czy jest napiety dobrze na stan zębatki na lagi czy nie mają wycieku czy są proste poruszaj kierą w lewo prawo i sprawdz czy ograniczniki nie są powybijane zobacz kolanka rur czy nie są poprzepalane zważ uwage czy pali na zimnym silniku bezproblemu jak jest ciepły to nawet nie ogladaj bo tak robią ci co chca ukryć ewidentny problem przy odpalaniu na zimnym. nastepnie sprawdz rame czy numery sie zgadzają zobacz stan tech. chamulców zobacz przedewszystkim przedniego zapytaj o historie pojazdu zobacz zobacz papiery skoro byłserwisowany w ASO to ma karte pojazdu od włąściciela z Niemiec i pieczatki z przegladami. zobacz jak reaguje na gaz czy nie ma opoznień zwiazanych z dodawaniem gazu sprawdz czy na milimetrowe odkrecenia reaguje w jakikolwiek sposob mniej lub bardziej. sprawdz stan sprzegła po rozgrzaniu. jak masz mozliwosć i umiesz przejedz się zobacz jak sie prowadzi rozpedz sie do 40km/h na dwójce wrzuć luz i puśc kiere siedzac spokojnie lużno na nim trzymajac bak nogami daj mu sie poprawadzić zobacz czy utrzymuje dany kierunek. po lekkim dzwonie bąć szlifie motopowinno byc dobre po mocnych padach i szlifach moto jest zazwyczaj klepane i da sie to zauważyć majac na uwadze iż jest to wersja Naked wiec nie ma co ukryc pod plastikami ktorych nie ma.
Avatar użytkownika
GhastRider90
Świeżak
 
Posty: 271
Dołączył(a): 23/4/2012, 17:04
Lokalizacja: Czarnoziem:)


Postprzez poparzona » 7/8/2012, 08:46

DziekujÄ™ Ci bardzo za pomoc :) napewno wezmÄ™ rady pod uwagÄ™ :) pozdrawiam :)
poparzona
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6/8/2012, 21:35
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Proszę o pomoc Ducati Monster Rzeszów :)

Postprzez rosiboj » 7/8/2012, 08:48

poparzona napisał(a): ... Ducati Monster z komisu na Boya-Żeleńskiego w Rzeszowie. Czy ktoś z Was może zobaczyć to moto ?

GhastRider90 napisał(a):silnik w dobrej kondycji wizualnej na zdjeciach



LOL
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez motoluka » 7/8/2012, 08:57

Uważaj na komisy w Rzeszowie, większość z nich szuka idiotów. Sam szukałem tam motocykla.
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe

Postprzez GhastRider90 » 7/8/2012, 09:08

wszędzie szukaja idiotów w każdym komisie nie ma na to rady:) poprostu trzeba sprawdzać :)
Suzuki Bandit 600S 2001r still rolling...
Avatar użytkownika
GhastRider90
Świeżak
 
Posty: 271
Dołączył(a): 23/4/2012, 17:04
Lokalizacja: Czarnoziem:)

Postprzez poparzona » 7/8/2012, 09:36

Dlatego właśnie pytam, ponieważ nie mam pojęcia jak sprawdzić sprzęt, narazie jestem na etapie egzaminów na kategorię A, wiem tylko że szukam czegoś na silniku typu V, najlepiej naked'a. :)
poparzona
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6/8/2012, 21:35
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez motoluka » 7/8/2012, 10:10

Zapłać jakiemuś mechanikowi 100PLN i z Tobą pojedzie.
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê