Zobacz wÄ…tek - Suzuki Bandit - wycena
NAS Analytics TAG

Suzuki Bandit - wycena

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Suzuki Bandit - wycena

Postprzez hejzehe » 31/7/2012, 13:34

Witam moglibyśmy ocenić mój motorek chciałbym go sprzedać ale nie wiem za jaką cenę go wystawić.Kupiłem prawie za 6 tys.
Motorek jest w stanie idealnym, posiada wydech LeoVince carbonowy z kilerem ja go wyjąłem zajebiste brzmienie. Pług pod silnikiem carbonowe dekielki silnikowe. Opona i tył w stanie bardzo dobrym. Nie ma do czego się przyczepić. Więc za ile mogę go cenić. Rocznik 1997. Przebieg 57tys.


edycja:


oto on
http://imageshack.us/photo/my-images/51 ... 0143g.jpg/

Edytuj posty!
komarcc
hejzehe
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31/7/2012, 13:29


Postprzez motoluka » 31/7/2012, 14:28

Niewiele widać na tym zdjęciu, nie ma żadnych ważnych elementów w dużej rozdzielczości więc trudno cokolwiek powiedzieć. Zrób fotki napędu, opon, centralną od tyłu, wskaźników oraz ewentualnych uszczerbków wizualnych. Jeśli motocykl jest w dobrym stanie technicznym to nie powinieneś nic stracić i sprzedać za te 6000PLN.
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe


Postprzez michal07901 » 1/8/2012, 20:25

I dlatego ludzie kupują nowe modele a nie stare! Wolą dozbierać niż kupywać pietnastoletnie motocykle po tej cenie! Wszyscy powiedzą przecież to jest dobra cena!? CO ty pier*****? Ale narzekacie że nie biorą 500ccm na pierwsze moto tylko 600ccm. Że biorą nowsze modele. Ale tak będzie bo to jest pietnastoletni motocykl i samochody sa teńsze z tego roku tez w bardzo dobrym stanie. Co z tego że na allegro jest po 8-10? DT 125 z 2006r jest za 8-10tyś też takie cuda widziałem.
Wyjściowa cena motocykla nowego to 35tyś. Po pietnastu latach 6-7tyś. Opel astra 80tysiecy po 15 latach 4tys?

Uważam że jeżeli chcecie zeby młodzi ludzie nie kupowali nowych mocnych motocykli(nowy= mocniejszy przeważnie, pomimo TCS i ABS) i sie nie zabijali to spuszczajcie z ceny! A nie żerójcie na młodych którzy chcą kupić pierwsze moto i nauczyć sie jeździć!
michal07901
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 18/3/2012, 11:20
Lokalizacja: Żakowo k.Leszna

Postprzez TheMiqlaq » 1/8/2012, 21:21

Suzuki ładne. Za 6 tyś nie jest źle. Jeśli jest w dobrym stanie technicznym to powinieneś go mniej więcej za tyle sprzedać.

Kolega widzę się nieźle bulwersuje, o nie wiadomo co. Nie wiem czy chodzi ci o to że źle że ktoś kupuje starsze używki, a nie młodsze, lub nówki prosto od dealera, czy o coś zupełnie innego. Wszystko traci na wartości. Ja w tamtym roku kupiłem laptop. Wtedy był to jeden z lepszych sprzętów na rynku (Lenovo jakieś, nie pamiętam bo nie ma go przy mnie :)). Kosztował mnie prawie 5 tyś. Teraz jeśli chciałbym go sprzedać dostałbym pewnie max 2 tyś :). Wszystko traci na wartości, i co z tym zrobisz? Tak było, jest i będzie.

Koleżko, znajdź mi sprawnego Bandita w tej cenie z tuningowym tłumikiem, który też troche kosztuje.
TheMiqlaq
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 23/6/2012, 09:04
Lokalizacja: Kadzidło, Mazowieckie

Postprzez hejzehe » 2/8/2012, 11:43

Nie wiem dlaczego tamten użytkownik tak się zbulwersował. Moim zdaniem nie znajdzie na allegro takiego motoru. Rzadko który ma pług pod silnikiem a to sporo dodaje uroku motoru. Sam tłumnik kosztuje ponad 1000zł. Motor jest w stanie bardzo dobrym tak samo jest z silnikiem myśle że 6000PLN to rozsądna cena
hejzehe
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31/7/2012, 13:29



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê
cron