Zobacz wÄ…tek - Suzuki ts 50 lub 80
NAS Analytics TAG

Suzuki ts 50 lub 80

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Suzuki ts 50 lub 80

Postprzez kubik977 » 20/7/2012, 22:08

Witam założyłem temat z pytaniem a nawet można by powiedzieć, że dwoma :)

Suzuki ts 50 lub 80

Czy ktoÅ› moglby powiedziec jak to z nim jest. Cos o osiagach i ogolnie.

Planuje przesiasc sie na jakis motor a konkretniej cos zarejestrowanego na 50

i moje pytanie jest nastepujace.

Jak to jest z rejestrowaniem np. yamahy dt 80 na 50? Co trzeba zrobic by mozna bylo ja tak zarejestrowac? Trzeba dac w lape czy co? Bo kurde sam juz nie wiem. Nie interesuje mnie opcja "dawania w lape" szczerze powiem. Czy jak wyciagnal bym cylinder i wsadzil 50 a pozniej po przegladzie znow wsadzil 80 przeszloby to? Niektorzy tez mowia ze trzeba miec znajomosci w urzedzie albo niech tlumacz (jesli papiery np. niemieckie) przetlumaczy 80 na 50.

To drugie pytanie: Przesiadka z simsona 60 (troche jakis tuning mechaniczny byl) wiec jakos sie tam jescze rozpedza ale simson to simson nie ma czego oczekiwac chyba kazdy mnie rozumie :P

Wiec czy przesiadka z simsona na jakies suzuki przykladowo ts 50 dawalaby jakas roznice zebym sie nia zadowolil? Mialem juz przygody z kawasaki kmx 125 itd nie jakies tam Bog wie yz 250 czy crf 250. Slyszalem ze suzuki ts 50 jest strasznie slabe, ledwo sie rozpedza i ogolnie bardzo malo mocy. Czy to prawda? Wie ktos moze jakie ma dane techniczne albo czy po jakims tuningu mechanicznym mozna z niej cos wycisac ?

Z gory dziekuje i pozdrawiam Przemek :D
kubik977
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13/7/2012, 14:10


Postprzez henio12323 » 21/7/2012, 17:05

pytałes juz Pszemku o to wiec nie powielaj sie ;/
nie mozna zarejestrować 80 na 50 jest to nielegalne, karalne i niedozwolone na tym forum ;)
skoro TS słaby to simsonek bedzie jeszcze słabszy. niestety nie mozesz póki co niczym szybszym jeździc
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez Neovers » 21/7/2012, 21:16

Może , ale jak masz wójka czy kogoś w polici on ci załatwi ale jak cie złapią o to będzie miał duże problmey i ta osoba co ci załatwiła te papiery też .
...
Neovers
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 19/7/2012, 18:14



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê