Zobacz wÄ…tek - Honda VFR 800 2012 oplaca sie ?
NAS Analytics TAG

Honda VFR 800 2012 oplaca sie ?

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Honda VFR 800 2012 oplaca sie ?

Postprzez NeuTroN » 19/7/2012, 10:33

Witam , pisze z kolegi konta , pozniewaz mialem problemy ze zrobieniem wlasnego..
2 tygodnie temu sprzedalem moje poprzednie moto Kawe Er-6 , jezdzilem nia 4 sezony , moc , osiagi mi sie znudzily i ogolnie moto stalo sie nudne..przymierzam sie do kupna nowego moto z salonu..zakochalem sie w Hondzie VFR 800 2012. Dla mnie jest piekne , wszystko mi odpowiada pojemnosc , moc , wyglad , szukam motocykla sportowego ale z garscia zaciecia turystycznego..ale mam duzy dylemat , oplaca sie kupic takie nowe moto ?
Mam zamiar jezdzic nia okolo 5 lat..nie znudzi mi sie tak jak Er-6 ? wiadomo ona miala okolo 70 km a VFR ma 110 km , wieksza pojemnosc , moment obrotowy..co myslicie ? dla mnie to cudowny sprzet..bo zastanawiam ze tez nad Kawa Z1000 , al dla mnie za duza moc i pojemnosc..do czego mi potrzebny VFR ? moto bedzie uzywane na weekendowe wycieczki do Zakopanego , nad morze ogolnie na cala Polske ogolnie mowiac "na trase" , ale i czasami na co dzień. Jak ktos nie wie co to ma moto :
http://otomoto.pl/honda-vfr-800-c-abs-v ... 71475.html

a wiadomo Honda to Honda :) moto niezawodne.
NeuTroN
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 20/5/2012, 14:06


Postprzez motoluka » 19/7/2012, 11:55

Czy się opłaca? Jak masz pieniądze to tak, bo będziesz miał niezawodny motocykl na gwarancji, licz się jednak ze sporą utratą wartości. Teraz zakładasz, że pojeździsz nim 5 lat, ale co jeśli znudzi Ci się po 2-3 latach? Będziesz musiał sprzedać go za jakieś 30 000PLN.
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe


Postprzez Corso » 19/7/2012, 13:04

Motoluka rozsądnie pisze. Jak Cię stać to kupuj tylko potem nie żałuj straty.
Ja trzy lata temu kupiłem motocykl używany o 20% tańszy niż zakładany limit, w ciągu roku doszły wydatki na dodatki, paliwo, kurs doszkalający z jazdy po szosie, kasa na noclegi w trasie i koszt małego szlifu. Koniec końców jestem bardzo zadowolony że nie przepłaciłem.
Corso
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12/4/2010, 12:59

Postprzez MANIAK. » 19/7/2012, 13:20

Widzialem VFR 2012 na zywo , prezentuje sie swietnie. Bardzo fajny i udany sprzęt. Po zejsciu z Er-6 odczujesz kolosalna roznice w osiagach , prowadzeniu itp..jesli masz kase to kupuj bo swietna maszyna. Skoro Er-6 jezdziles 4 lata i Ci sie znudzila , to VFR ktory ma 40 koni , 800cc i duzo wiekszy moment obrotowy..zaszokuje cie po zejsciu z Kawy..
VFR z regulu szybko sie nie znudzi a napewno nie 2012...ja tez kupilem ZZR 1400 2012 , i czuje ze nigdy mi sie nei znudzi..no bo co ja moge kupic po nim ? nie ma nic bardziej wygodnego , mocniejszego , pięknego , a o paliwo sie nie martwie , bo i tak czy odkrecam czy spokojnie to i tak zawsze spali 7L. Bierz VFR nawet sie nei zastanwiaj..
Kawasaki ZX-14R '12.
Avatar użytkownika
MANIAK.
Świeżak
 
Posty: 428
Dołączył(a): 15/4/2012, 17:43
Lokalizacja: jestes ?

Postprzez motoluka » 19/7/2012, 13:24

MANIAK. będziesz starym ramolem i kupisz Goldasa nie bój nic :-) Żarcik oczywiście. Nie przesadzałbym z tym szokiem po przesiadce z ER6, różnica będzie odczuwalna ale szok to były na ZZR.
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na górê