Zobacz wÄ…tek - Doskonalenie jazdy
NAS Analytics TAG

Doskonalenie jazdy

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Doskonalenie jazdy

Postprzez stablo » 16/7/2012, 16:06

Koleżanki koledzy jak to sie mawiał towarzysze prawko zdane no i co pompka szukam naprawdę tajnej szkoły moto gdzie będę mógł pod okiem Instruktora rozpocząć prawdziwa naukę życia na moto , niestety kurs jaki jest prawie każdy wie . Chciałbym naprawdę uczyć sie jeździć bezpiecznie . Doskonalić sie itd proszę zatem o rady gdzie najlepiej . Oczywiście ze względów mieszkaniowych interesują mnie kursy szkolenia w Wielkopolsce i na dolnym Śląsku
Za wszelkie info głęboki i wielki szacun
stablo
Świeżak
 
Posty: 65
Dołączył(a): 7/5/2012, 20:20


Postprzez 7beat » 17/7/2012, 08:10

sam sie możęsz do szkolić, jazda i jeszcze raz jazda nauczą cie najlepiej śmigać, a nie jakioeś szkółki, ja w to nie wierze co innego jechać na tor i pod okiem isntruktora robić coraz lepsze czasy, weź jakiegoś kumpla co ogarnia dobrze jazde motorem znajdźcie sobie kawałek placu i sobie pośmigaj, porób slalomy, winkle, hamowania awaryjne, poćwicz wolną jazdę jak na konkursach i zwiększysz umiejętności
tdr125 er-5 ZX9r ktm lc4 600, 620 adventure, F2 stunt, crf 450 i transalp, zx6r 08 stunt
Avatar użytkownika
7beat
Stały bywalec
 
Posty: 1048
Dołączył(a): 21/3/2009, 15:43
Lokalizacja: Maków Mazowiecki


Postprzez Nal » 17/7/2012, 09:00

Samemu swoją drogą z tym, że później ciężko wyplewić złe nawyki i walczysz sam z sobą. Niestety nie mam namiarów na szkołę w Twoich okolicach. Na kursach na których ja byłem ciągnęli ludzie z całego kraju ba nawet mieliśmy koleżankę z zagranicy, która przyjechała specjalnie na szkolenie. Moim zdaniem powinieneś poszukać dobrej szkoły, która organizuje kilka etapów szkoleń (np podstawy i bezpieczeństwo a np technikę oddzielnie). Uważam iż kiepskie szkoły to wyrzucenie pieniędzy (na moim kursie było dwóch gości co zaliczyli jakieś tam pseudo szkolenia i doszli do wniosku, że na tam niczego się nie nauczyli).
<a href="http://szkolnis.pl">szkolnis.pl</a>
Avatar użytkownika
Nal
Świeżak
 
Posty: 408
Dołączył(a): 13/6/2009, 14:05
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki / Warszawa

Postprzez maciejka69 » 17/7/2012, 09:53

W Warszawie masz np. szkołę Tomka Kulika. Myślę, że warto pojechać 300 km, żeby wziąć udział w czymś, co gwarantuje Ci zdobycie właściwej wiedzy
GSX1400
Avatar użytkownika
maciejka69
Stały bywalec
 
Posty: 1091
Dołączył(a): 4/8/2011, 12:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Postprzez udar » 17/7/2012, 09:55

profesjonalne szkoły jazdy w Polsce sa 3 (slownie TRZY)
w wawie www.motoszkola.pl
jedna w okolicach poznania i jeszcze jedna na polnocy Polski chyba nie pamietam dokladnie,
jak jestes z wielkopolski to najlepiej do poznania, teraz nie pamietam nazwy tej szkoly jazdy ale zapodam popoludniu.

7beat pisze tu o jezdzie na torze, tego nie bralbym pod uwage, szkola bezpiecznej(bezpiecznej dla Ciebie) jazdy w miescie i w trasie to wedlug mnie zupelnie cos innego.
Osobiscie tez niedawno robilem kurs i prawko i tez wybiore sie na kurs prawdziwej jazdy bo "kurs zdania prawka" to smiechu warty jest ;)
Yamaha FZ8 S 2011
Avatar użytkownika
udar
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 6/6/2009, 14:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nal » 18/7/2012, 08:10

Zliczyłem kurs w motoszkole i z czystym sumieniem mogę ją polecić. Instruktor posiada naprawdę sporą wiedzę, kurs dobrze poprowadzony i w miłej atmosferze. Ktoś fajnie powiedział na kursie, że pieniądze wydane na szkolenie zwróciły mu się w pierwszych godzinach gdzie kilka razy położył moto szkoleniowe.
<a href="http://szkolnis.pl">szkolnis.pl</a>
Avatar użytkownika
Nal
Świeżak
 
Posty: 408
Dołączył(a): 13/6/2009, 14:05
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki / Warszawa

Postprzez maciejka69 » 18/7/2012, 14:22

Nal, a wybierasz się na zlot? ;) Ja też zaliczyłem kurs w motoszkole, a właściwie dwa etapy. Bezpieczny i techniczny. Dobra szkoła :)
GSX1400
Avatar użytkownika
maciejka69
Stały bywalec
 
Posty: 1091
Dołączył(a): 4/8/2011, 12:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Postprzez Nal » 18/7/2012, 15:09

Też byłem na technicznym (w ubiegłym roku). Co do zlotu to nie dam rady - szykuję wesele, wypad na żagle a później wyjazd na dwa tygodnie do Włoch. Jednym słowem napięte terminy, mało czasu na wszystko i ograniczony budżet.
O szkole Tomka też słyszałem dobre opinie i mam zamiar w następnym sezonie zobaczyć na własnej skórze efekty tego szkolenia ;)
<a href="http://szkolnis.pl">szkolnis.pl</a>
Avatar użytkownika
Nal
Świeżak
 
Posty: 408
Dołączył(a): 13/6/2009, 14:05
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki / Warszawa



Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê