Zobacz wątek - Honda nt 650V Deauville, parę pytań
NAS Analytics TAG

Honda nt 650V Deauville, parę pytań

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Honda nt 650V Deauville, parę pytań

Postprzez shaki90 » 16/7/2012, 14:35

Witam, zamierzam w najbliższym czasie zmienić motocykl i zainteresowałem się tą hondą.
Parę pytań dla znawców, teraz jeżdżę na 535 Virago, już od dwóch lat ale zainteresowałem się dalszą turystyką, jakieś inne motocykle w podobnej klasie cenowej i rocznikowej, tj ok 8k zł i powyżej 2000r ? Zależy mi głównie na bezawaryjności, ekonomiczności, żeby kąsek owiewki miał i najlepiej kardana, a nie musi za to mieć rewelacyjnych jakichś osiągów, jestem spokojnym kierowcą.

Mam 173cm wzrostu, czy devilka nie będzie za wysoka dla mnie przy ustawieniu tyłu na środek?
Pytanie na które nie znalazłem odpowiedzi, czy te moto ma wskaźnik poziomu paliwa? Trochę już poczytałem na ten temat, ale jakieś wskazówki na co zwracać uwagę przy kupnie tego modelu, jakieś wady powtarzające się notorycznie, co pierwsze się niszczy przy dzwonie oprócz plastików. Z góry dzięki za wszystkie pomocne odpowiedzi.
shaki90
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16/5/2010, 16:25


Postprzez motoluka » 16/7/2012, 16:04

Kolego to powinno Ci pomóc http://cycle-ergo.com/
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości




na górê