Zobacz wÄ…tek - Sprzedam XV535 Virago
NAS Analytics TAG

Sprzedam XV535 Virago

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Sprzedam XV535 Virago

Postprzez shaki90 » 16/7/2012, 14:12

Witam, do sprzedania mam piękną Yamahę XV535 Virago z 1989r. Motocykl jak na ten wiek zachowany bardzo dobrze, ale nie jest on nowy. Jest dosłownie kilka rysek, i przydałoby mu się wypolerować silnik, jeśli ktoś jest wielkim estetą (ale naprawdę nie jest źle). Reszta chromów w stanie dobrym, nie ma się do czego doczepić. Mechanicznie w stanie prawie idealnym, jedyny mankament to brak światła stopu w tylnym hamulcu, pewnie czujnik padł. Co było zrobione w tym roku;

-nowe świece

-olej w silniku

-filtr oleju

-filtr powietrza

-czyszczenie, regulacja i synchronizacja gaźników

-nowy akumulator

Wszystko robione u profesjonalnego mechanika (ze wzg. na reklamÄ™ nie piszÄ™ nazwy warsztatu)

Co zostało do zrobienia:

-na przyszły sezon można myśleć o nowej oponie na przód, ale niekoniecznie

-można zrobić przegląd hamulców bo od dawna nic tam nie było robione (ale wszystko jest ok na razie)

Motocyklem przez cały okres posiadania przeze mnie opiekował się ww mechanik. Przebieg to ok 43 300 km i ciągle rośnie. Jedyny nieoryginalny element to jeden z tylnych migaczy, tak już kupiłem i nie ruszałem.

Motocykl bardzo dobrze się prowadzi, jest dynamiczny i wygodny. Napęd jest zrealizowany poprzez wał, więc całkowicie bez obsługowo. Przegląd do 28.06.2013r, a oc się kończy ale zapłacę je jeszcze.

Link do filmu jak odpala i jak brzmi http://www.youtube.com/watch?v=geTtpP0c6o8&feature=plcp

Motocykl do obejrzenia w Mysłowicach, ok 10 km od Katowic. tel 793189017, czasem mogę nie odbierać ze wzg na pracę, ale próbować. Mail shaki90@gmail.com.

Więcej zdjęć, w miarę możliwości, na maila.

Cena dla forumowiczów 5300zł z możliwością niewielkiej negocjacji.

Zdjęcia:

Obrazek (otwórz link)

Obrazek (otwórz link)

Obrazek (otwórz link)

Obrazek (otwórz link)

Obrazek (otwórz link)
shaki90
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16/5/2010, 16:25


Postprzez shaki90 » 29/7/2012, 12:34

Nowa cena 4500zł bez negocjacji, bo mam już upatrzony nowy motocykl....
NaprawdÄ™ warto
shaki90
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16/5/2010, 16:25




Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê