Zobacz wątek - Honda CB250 1989r - proszę o sprawdzenie ogłoszenia
NAS Analytics TAG

Honda CB250 1989r - proszę o sprawdzenie ogłoszenia

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Honda CB250 1989r - proszę o sprawdzenie ogłoszenia

Postprzez johndoe » 15/7/2012, 18:31

Bardzo proszę o chociaż pobieżne rzucenie okiem na tę ofertę, czy w ogóle powinienem się fatygować osobiście by motocykl obejrzeć.
Być może ja nie widzę jakiejś oczywistej wady.

Jedyne info jakie na razie posiadam, to że wymieniony był napęd (500zł) i sporo częsci, a motocykl od 3 lat jest na chodzie u tego właściciela.

Z góry dziękuję za wszelkie odp.

Pozdrawiam.

http://tablica.pl/oferta/sprzedam-piekn ... 4e716;r:;s:
johndoe
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15/7/2012, 18:20


Postprzez grucha91 » 15/7/2012, 18:46

Jeżeli w ten sposób będziesz szukał motocykla to sobie odpuść. Jeżeli tobie się nie chce fatygować, to przynajmniej zaproponuj komuś coś w zamian za jego fatygę !!!

Masz podklejony temat "pomocna dłoń" napisz/zadzwoń do kogoś kto w tamtym temacie oferuje pomoc, i zapytaj czy mógłby Ci poświęcić swój cenny czas.
grucha91
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 8/3/2010, 16:53
Lokalizacja: Lublin


Postprzez johndoe » 15/7/2012, 18:50

nie rozumiem - czy prośba o rzucenie okiem na zdjęcie przez kogoś kto może dostrzec więcej niż ja nawet na żywo z racji braku doświadczenia nie jest rozsądnym krokiem?

edit: jeżeli w tym temacie nie uznaje się takich wątków to proszę moderatora o przeniesienie lub usunięcie
Ostatnio edytowano 15/7/2012, 20:33 przez johndoe, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
johndoe
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15/7/2012, 18:20

Postprzez Sykopson » 15/7/2012, 20:07

Wygląda całkiem ok. Tłumiki nie poprzecierane, to samo dekle. Silnik raczej nie był katowany bo to moto nie jest do tego stworzone, no i chyba malowanie jest fabryczne. Ale jakbyś się fatygował je obejżeć to weź kogoś bardziej doświadczonego ze sobą, albo chociaż jakiegoś znajomego który choć trochę się interesuje mechaniką.
Suzuki Bandit 400 był

Suzuki SV650 S jest
Avatar użytkownika
Sykopson
Stały bywalec
 
Posty: 1097
Dołączył(a): 22/8/2010, 18:14
Lokalizacja: Kraków (Zielonki)

Postprzez johndoe » 15/7/2012, 20:27

Cześć, dzięki za odpowiedź. Ja jeszcze zwróciłem uwagę że liczniki wyglądają dosyć ładnie i ten dekiel tak troszkę przytarty, ale podnóżki już w ogóle, więc może wymieniane?
W przebieg też chyba za bardzo nie mam co wierzyć w tym wieku, chyba że jakiś starszy pasjonat jeździł nim tylko w weekendy (chociaż, może przy tej pojemności to nawet prawdopodobne). Gdybym się zdecydował wybrać w celu obejrzenia to na pewno z kimś.

Pozdrawiam
johndoe
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15/7/2012, 18:20



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê