Zobacz wątek - regulacja klr 250 po remoncie góry
NAS Analytics TAG

regulacja klr 250 po remoncie góry

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

regulacja klr 250 po remoncie góry

Postprzez oldmotorsss » 9/7/2012, 20:45

witam w koncu doczekalem sie poskladania mojego klr 250 nowy cyl tlok zawory itp (nie chce mi sie pisac). Odpaliłem moto i na poczatku byl problem z ustawieniem obrotow(trzymal albo za wysokie lub spadaly az gasl) cos tam regulowalem i mozna powiedziec ze jakos chodzi lecz nie w tym problem jak jade moto ciagnie strasznie od dolu i ma moc lecz przy polowie obrotow jak mu depne przerywa jakby "odciecie zaplonu" cos dokladnie przerywa i moto nie chce isc i sie meczy jednak jak dluyzej przytrzymam na tym "odcieciu" z przepustnica otwarta na maksa wkreca sie na te "gorne obroty" i nic nie dlawi. Gaznik czyscilem przed odpalaniem wiec to raczej wykluczam nie wiem czy to z powodu zbyt duzej dawki powietrza czy cos i jak to naprawic. Dodam jeszcze ze moto jak stoi na biegu jalowym po dodawaniu gazu nie muli i nie "przerywa" . Jak to wszystko wyregulowac aby moto fajnie chodzilo na obrotach i nie gaslo oraz aby szlo po dodaniu gazu do konca??? pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
oldmotorsss
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 16/7/2011, 22:17


Postprzez henio12323 » 10/7/2012, 19:09

na 100% kwestia gaźnika. nie umiesz wyregulowac i po prostu jak napisałes " costam regulujesz" zrób kompletny serwis gaźnika, posprawdzaj dysze, umyj w myjce ultradzwiekowej. ustaw wszystko wg serwisówki i zrób korekte potem. tak ustawiac na oko to raczej dobrze nie ustawisz ;P
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez komarcc » 10/7/2012, 22:08

Dodam tylko, by sprawdzić też szczelność wszystkich połączeń przy gaźniku oraz wyczyścić/wymienić filtr powietrza.
Avatar użytkownika
komarcc
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2335
Dołączył(a): 14/5/2010, 20:11
Lokalizacja: Wieluń



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê