Zobacz wÄ…tek - Wielkopolska Olimpiada Dzieci Specjalnej Troski
NAS Analytics TAG

Wielkopolska Olimpiada Dzieci Specjalnej Troski

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Wielkopolska Olimpiada Dzieci Specjalnej Troski

Postprzez sznajdi » 1/7/2012, 10:17

Witam
Chcę zorganizować wizytę społeczności motocyklowej podczas Wielkopolskiej Olimpiady Dzieci Specjalnej Troski.
W zeszłym roku brałem udział w Olimpiadzie, zorganizowaliśmy dzieciakom konkurencje hokejowe. Kapitalna zabawa.

W tym roku Olimpiada odbywa się 7 lipca w godzinach 10-12 na boisku Piasta Kobylnica w Gruszczynie koło Poznania(Gruszczyn znajduje się między Kobylnicą a Swarzędzem).
Po zakończeniu olimpiady czeka na nas kawa, herbata, napoje, kiełbaski.

Nasz udział polegał by na zorganizowaniu konkurenci (np. rzut piłką do kosza w kasku i rękawicach motocyklowych), rozmowach z dzieciakami, użyczania im motocykli do przymiarki, fotografii itp. Myślę również nad innymi tematami, np. wjazd ognia olimpijskiego na motocyklu.

Pamiętajcie, że nas to nic nie kosztuje, a sprawić radość tym dzieciom to rzecz bezcenna. Tak jak uśmiechy na ich twarzach.
Proszę pisać kto będzie mógł przyjechać.
Liczę na Waszą obecność :)
MZ ETZ 251 -> Honda CBF 600 S -> YAMAHA FZS 1000 FAZER
Avatar użytkownika
sznajdi
Bywalec
 
Posty: 566
Dołączył(a): 4/3/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań


Postprzez sznajdi » 6/7/2012, 17:53

Prognoza pogody mówi, że aura nam chyba dopisze Super
Oby frekwencja dopisała

LiczÄ™ na Was
Do jutra. Przypominam godz. 9.15 Rondo Śródka, stacja Lotosu. Czekamy do 9.30 i ruszamy do Gruszczyna.
Jeśli komuś nie odpowiada godzina to zapraszam bezpośrednio do Gruszczyna na ul. Swarzędzka 54 stadion Paistu Kobylnica.

Olimpiada trwa od10-12.30, a później kawa, herbata, napoje kiełbasa

Pozdro
MZ ETZ 251 -> Honda CBF 600 S -> YAMAHA FZS 1000 FAZER
Avatar użytkownika
sznajdi
Bywalec
 
Posty: 566
Dołączył(a): 4/3/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań




Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê
cron