Zobacz wÄ…tek - <i>[biblioteka]</i> Boczo na temat: personalizacja motocykli
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Boczo na temat: personalizacja motocykli

Komentarze użytkowników
_________

[biblioteka] Boczo na temat: personalizacja motocykli

Postprzez Åšcigacz » 3/7/2012, 08:39

Dyskusja na temat: Boczo na temat: personalizacja motocykli
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Boczo na temat: personalizacja motocykli
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 08:39

Biedny jesteś Boczo i być może masz jakiś problem. Zwróciłeś jedynie uwagę na kwestie ekstrawertyczne. Niestety chyba nie rozumiesz, że wielu ludzi robi to tylko z powodów introwertycznych - tzn. mi się tak podoba i już, i mało mnie interesuje co myślą o tym inni. Ale chyba Ci to umknęło i skupiłeś się na jakichś własnych kompleksach.
Modyfikacje nie muszą być próbą "wyrażania siebie", czy próbami lansu, ale sprawieniem, by bryka wyglądała tak, że dla mnie jest idealna i tak mi się najbardziej podoba. Gdyby ludzie stosowali Twoje podejście, to wszyscy byśmy jeździli Golfami III, które nie widziały myjni od dwóch lat. Zabawną wizję przedstawiłeś.<br><hr>stanislove
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 08:51

Komentatorzy napisał(a):Biedny jesteś Boczo i być może masz jakiś problem. Zwróciłeś jedynie uwagę na kwestie ekstrawertyczne. Niestety chyba nie rozumiesz, że wielu ludzi robi to tylko z powodów introwertycznych - tzn. mi się tak podoba i już, i mało mnie interesuje co myślą o tym inni. Ale chyba Ci to umknęło i skupiłeś się na jakichś własnych kompleksach.
Modyfikacje nie muszą być próbą "wyrażania siebie", czy próbami lansu, ale sprawieniem, by bryka wyglądała tak, że dla mnie jest idealna i tak mi się najbardziej podoba. Gdyby ludzie stosowali Twoje podejście, to wszyscy byśmy jeździli Golfami III, które nie widziały myjni od dwóch lat. Zabawną wizję przedstawiłeś.<br><hr>stanislove<br>
Popieram. Ponadto Pan Boczo chyba zbyt mocno inspiruje się tekstami konkurencji - vide - Pan Wiewiórka (M. Piotrowski) z portalu motogen. A ja nie przepadam za czytaniem 2 razy tego samego. Cóż. Mimo to pozdrawiam. ;)<br><hr>Staszek złośniczek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez wirtuozik » 3/7/2012, 08:54

Pierwszy komentarz świetnie uchwyca ograniczone podejście autora artykułu. Nie wiem kim i jaki jest autor ale wydaje sie być niesamowicie zakompleksiony jesli przeszkadzają mu próby upiększenia swoich motocykli i sprawienia, że po prostu bardziej podobają się ich właścicielom. Ja osobiście nie moge oderwać wzroku od lusterek Barracudy na moim GSR-rze za każdym razem jak obok niego przechodze.
Gdyby wszyscy mieli takie same podejscie to w mieszkaniach mielibyśmy puste ściany a ubieralibysmy się w pierwsze lepsze szmaty.
Proponuje zdjęcie klapek z oczu bo nie żyjemy w średniowieczu!
wirtuozik
Świeżak
 
Posty: 90
Dołączył(a): 9/4/2012, 10:26

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 08:56

Komentatorzy napisał(a):Biedny jesteś Boczo i być może masz jakiś problem. Zwróciłeś jedynie uwagę na kwestie ekstrawertyczne. Niestety chyba nie rozumiesz, że wielu ludzi robi to tylko z powodów introwertycznych - tzn. mi się tak podoba i już, i mało mnie interesuje co myślą o tym inni. Ale chyba Ci to umknęło i skupiłeś się na jakichś własnych kompleksach.
Modyfikacje nie muszą być próbą "wyrażania siebie", czy próbami lansu, ale sprawieniem, by bryka wyglądała tak, że dla mnie jest idealna i tak mi się najbardziej podoba. Gdyby ludzie stosowali Twoje podejście, to wszyscy byśmy jeździli Golfami III, które nie widziały myjni od dwóch lat. Zabawną wizję przedstawiłeś.<br><hr>stanislove<br>
Komentatorzy napisał(a):Popieram. Ponadto Pan Boczo chyba zbyt mocno inspiruje się tekstami konkurencji - vide - Pan Wiewiórka (M. Piotrowski) z portalu motogen. A ja nie przepadam za czytaniem 2 razy tego samego. Cóż. Mimo to pozdrawiam. ;)<br><hr>Staszek złośniczek<br>
ścigacz wzoruje sie na motogeju? karkołomna teza i raczej nie do obronienia. <br><hr>SiSi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 09:02

Komentatorzy napisał(a):Biedny jesteś Boczo i być może masz jakiś problem. Zwróciłeś jedynie uwagę na kwestie ekstrawertyczne. Niestety chyba nie rozumiesz, że wielu ludzi robi to tylko z powodów introwertycznych - tzn. mi się tak podoba i już, i mało mnie interesuje co myślą o tym inni. Ale chyba Ci to umknęło i skupiłeś się na jakichś własnych kompleksach.
Modyfikacje nie muszą być próbą "wyrażania siebie", czy próbami lansu, ale sprawieniem, by bryka wyglądała tak, że dla mnie jest idealna i tak mi się najbardziej podoba. Gdyby ludzie stosowali Twoje podejście, to wszyscy byśmy jeździli Golfami III, które nie widziały myjni od dwóch lat. Zabawną wizję przedstawiłeś.<br><hr>stanislove<br>
tym razem Boczo trafia w 10<br><hr>x
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 09:21

Ja wczesniej czytalem tekst wiewiora na motogenie - dzisiaj po przeczytaniu boczowego wstepu mialem wrazenie, ze gdzies cos podobnego kiedys czytalem:)
Jeden jak i drugi tekst wart przeczytania.<br><hr>jabko667
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 09:22

Ja to zupełnie nie rozumiem dlaczego mr. Boczo ma swój kącik i dlaczego pozwalają mu się wypowiadać. Równie "poważny" "post" napisze każdy. Smutne to to. Niektórzy są dość ograniczeni w swoim światopoglądzie...<br><hr>sil
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 09:35

~stanislove

Popieram <br><hr>Tallus
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 09:46

Nigdy nie miałem koralików i plastikowych wkładek na rowerze. Moje moto to klasyk i raczej nie będę go ubierał w dodatkowe świecidełka :) Ale, i rowery i moto zawsze były czyste i zadbane. Tak jak nie rozumiem ludzi ozdabiających swoje sprzęty w nic nie wnoszące dodatki nie rozumiem też tych, którzy o swoje sprzęty nie dbają. <br><hr>maX
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 09:47

Komentatorzy napisał(a):Biedny jesteś Boczo i być może masz jakiś problem. Zwróciłeś jedynie uwagę na kwestie ekstrawertyczne. Niestety chyba nie rozumiesz, że wielu ludzi robi to tylko z powodów introwertycznych - tzn. mi się tak podoba i już, i mało mnie interesuje co myślą o tym inni. Ale chyba Ci to umknęło i skupiłeś się na jakichś własnych kompleksach.
Modyfikacje nie muszą być próbą "wyrażania siebie", czy próbami lansu, ale sprawieniem, by bryka wyglądała tak, że dla mnie jest idealna i tak mi się najbardziej podoba. Gdyby ludzie stosowali Twoje podejście, to wszyscy byśmy jeździli Golfami III, które nie widziały myjni od dwóch lat. Zabawną wizję przedstawiłeś.<br><hr>stanislove<br>
No i najważniejsza kwestia. Wg słownika pwn personalizacja to "nadanie czemuś charakteru osobistego". Czyli nijak ma się tytuł artykułu, do jego treści. Personalizujesz coś pod siebie, a nie pod kogoś.<br><hr>slusar_o2
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 10:02

rzeczywiście artykuł mocno subiektywny, ale mimo wszystko lubię styl bocza i jego teksty;) pozdrawiam<br><hr>xyz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 10:08

trochę w tym racji jest frędzelki,ogon lisa,tuningowe lusterka co mniej w nich widać jak w fabrycznych,diody,kolorowe końcówki frotki na zbiorniczek to mi się kojarzy z maluszkiem na trójkołowcu co ma wiatraczek na kierownicy.. ;)ale Boczo niech nie zapomina o drugiej stronie medalu np. naklejki na felgi jeśli są odblaskowe zwyczajnie poprawiają bezpieczeństwo...,tuningowe klamki bywają wygodniejsze można też wydać kasę poprawę oświetlenia itd wiec podzielił bym to na personalizacje typu "wiejski tuning,lans" i personalizacje która na prawdę poprawia wygodę, bezpieczeństwo,osiągi<br><hr>Piotr84
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 10:51

ja chciałbym mieć tyle kasy żeby zrobić swoje moto a to dlatego żebym rano wstając i patrząc na niego mógł powiedzieć jesteś piękny i wyjątkowy, bo to coś co będzie z tobą czasem do samej śmierci <br><hr>snu86
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 11:05

Komentatorzy napisał(a):Nigdy nie miałem koralików i plastikowych wkładek na rowerze. Moje moto to klasyk i raczej nie będę go ubierał w dodatkowe świecidełka :) Ale, i rowery i moto zawsze były czyste i zadbane. Tak jak nie rozumiem ludzi ozdabiających swoje sprzęty w nic nie wnoszące dodatki nie rozumiem też tych, którzy o swoje sprzęty nie dbają. <br><hr>maX<br>
A mój jest zawsze brudny i nie upiekszany - dlaczego? bo nie ma to znaczenia... ale opony, zestaw napedowy, płyny, tarcze, klocki etc. - zawsze świeże i z z najwyższej półki. Wszystko zalezy od tego do czego ma ten sprzet słuzyc.<br><hr>txa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 11:10

Bezcenny artykuł. Zdjecie moto z "głowa kozła" - warte milion dolarów. Pozdrawienia dla miłosników świecidełek ;)<br><hr>txa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 11:15

Boczo, obnaż się i pokaż to twoje suzuki!
Zgadzam się z twoimi tekstami mniej więcej w połowie ale jak jes czytam to wydaje się, że właśnie deszcz przestał padać. Nie znaczy to, że mam ochotę na wspólne słuchanie Eltona Johna :-)<br><hr>padok
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 11:15

Boczo, obnaż się i pokaż to twoje suzuki!
Zgadzam się z twoimi tekstami mniej więcej w połowie ale jak jes czytam to wydaje się, że właśnie deszcz przestał padać. Nie znaczy to, że mam ochotę na wspólne słuchanie Eltona Johna :-)<br><hr>padok
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 11:16

Komentatorzy napisał(a):Biedny jesteś Boczo i być może masz jakiś problem. Zwróciłeś jedynie uwagę na kwestie ekstrawertyczne. Niestety chyba nie rozumiesz, że wielu ludzi robi to tylko z powodów introwertycznych - tzn. mi się tak podoba i już, i mało mnie interesuje co myślą o tym inni. Ale chyba Ci to umknęło i skupiłeś się na jakichś własnych kompleksach.
Modyfikacje nie muszą być próbą "wyrażania siebie", czy próbami lansu, ale sprawieniem, by bryka wyglądała tak, że dla mnie jest idealna i tak mi się najbardziej podoba. Gdyby ludzie stosowali Twoje podejście, to wszyscy byśmy jeździli Golfami III, które nie widziały myjni od dwóch lat. Zabawną wizję przedstawiłeś.<br><hr>stanislove<br>
Komentatorzy napisał(a):Popieram. Ponadto Pan Boczo chyba zbyt mocno inspiruje się tekstami konkurencji - vide - Pan Wiewiórka (M. Piotrowski) z portalu motogen. A ja nie przepadam za czytaniem 2 razy tego samego. Cóż. Mimo to pozdrawiam. ;)<br><hr>Staszek złośniczek<br>
Komentatorzy napisał(a):ścigacz wzoruje sie na motogeju? karkołomna teza i raczej nie do obronienia. <br><hr>SiSi<br>
Czy mi się zdaje, czy przed chwilą zniknął komentarz z linkiem do takiego samego artykułu na motogen? To może przypomne, dla potomnośći: <a href="http://www.motogen.pl/artykuly/na-kazdy-temat/swiat-wedlug-wiewiora-customizing,art86.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.motogen.pl/artykuly/na-kazdy-temat/swiat-wedlug-wiewiora-customizing,art86.html</a>
Ale guano.<br><hr>motorynka.pl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 11:21

Niekoniecznie bym się z tym wszystkim zgodził. Jeśli chcesz sobie coś zmienić w motocyklu, żeby podobał się Tobie bardziej (a nie innym) to proszę bardzo czemu nie?! Najwyżej przeróbki bez smaku uczynią Cię bardziej idiotą niż indywidualistą.<br><hr>Świniak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê