Zobacz wÄ…tek - Test Hondy CBR i CBF
NAS Analytics TAG

Test Hondy CBR i CBF

Nie zgadzasz się z którymś z redaktorów?
Chcesz coś dodać, zaproponować?
_________

Test Hondy CBR i CBF

Postprzez cichy » 27/5/2006, 09:44

Richie co to za lotnisko, na tórym testowaliście CBR i CBF?
Gdzie to jest?
Avatar użytkownika
cichy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 8/9/2005, 16:17
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki


Postprzez KRYN » 27/5/2006, 10:10

super tescik :-) bardzo mi sie spodobał, miło sie czytało i wogole !
wiecej takich rzeczy ;)
fajnie bybyło gdybyscie przetestowali nowa R6 i Fazera :)
KRYN
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 16/1/2006, 19:06


Postprzez Thrillco » 27/5/2006, 10:12

No gdzieÅ› tam gdzie evil pisze:D
Piszta jak się test podobał i czy macie ew. jakieś uwagi...ja mam jedną-na fotkach za dużo jest wciąż jednej i tej samej babajagi a te naprawde ładne wystepują tylko na kilku fotach....i nie pisze tego dlatego, że to sa moje ziomalki:Dz podlasia:D
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez EloZiom » 27/5/2006, 12:10

gdzie był ten teścik opisany :?:
bo przeczytałbym sobie a jak filmik to obejrzałbym :D
EloZiom
Świeżak
 
Posty: 67
Dołączył(a): 23/5/2006, 18:57

Postprzez Thrillco » 27/5/2006, 14:49

no przecież nie na forum...recem i opadają po przeczytaniu takiego tekstu...Elo-www.scigacz.pl
Na zioma to będziesz musiał zasłużyć jeszcze:)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Richie » 27/5/2006, 16:47

no wiec po kolei ;)

- lotnisko koło Ryk

- testu trudno nie zobaczyc na glownej :o ale prosze link

http://www.scigacz.pl/Honda,CBR600RR,i, ... ,1970.html

- evil rece opadaja jak zwykle

- co do modelki dziekujemy za uwagi ;)
<a href="http://www.v10.pl">V10.pl</a>, <a href="http://www.wroom.pl">Wroom.pl</a>
Były: GS500, SV650S, Yamaha R6, Yamaha Bulldog 1100
Avatar użytkownika
Richie
Administrator
 
Posty: 250
Dołączył(a): 23/8/2005, 19:49

Postprzez Bunny » 27/5/2006, 20:34

na następną sesje jako modelke weźcie Thrillco... tylko mu stringów nie dawajcie :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
Bunny
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1103
Dołączył(a): 25/1/2006, 19:31
Lokalizacja: siÄ™: biorÄ…: dzieci: ?

Postprzez cichy » 27/5/2006, 20:52

Ej zabierzcie mnie następnym razem :cry:
Ile płaciliście za wjazd?
Avatar użytkownika
cichy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 8/9/2005, 16:17
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez Thrillco » 27/5/2006, 21:43

za wjazd musieli zostawić w rozliczeniu testową CBRke:D

Na modelke to ja się kompletnie nie nadaje a stringi Bunny to sobie sam zakładaj...mi do KOPYTKO daleko.

Zaraz ja zacznę przeklinać. Thrillco, kontrolny ban nic Ci nie dał do myślenia? Zacznij pisać jak biały człowiek
Terror
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Richie » 28/5/2006, 14:54

evil napisał(a):były tam jakieś modelki? GDZIE???


bardziej one sa modelkami, niz ty zawodnikiem motocyklowym, bo czy ci sie podobaja czy nie to kwestia gustu, ale cos osiagnely i modelkami sa zawodowo, wszystkie to finalistki scislego finalu Miss Polonia, w tym Monika dodatkowo jest oficjalna twarza Elle miedzynarodowa :P
<a href="http://www.v10.pl">V10.pl</a>, <a href="http://www.wroom.pl">Wroom.pl</a>
Były: GS500, SV650S, Yamaha R6, Yamaha Bulldog 1100
Avatar użytkownika
Richie
Administrator
 
Posty: 250
Dołączył(a): 23/8/2005, 19:49

Postprzez Thrillco » 28/5/2006, 16:07

ale Richie nie jest jako tako dziennikarzem-pisze tylko czasem jakieś teksty i redaguje serwis o motocyklach...a Ty Evil...no cóż-jeździsz po torze motocyklem wyscigowym...ale do tak zwanego zawodnika...no trochę Ci jeszcze brakuje:)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Kaja » 28/5/2006, 16:19

ale przynajmniej siÄ™ do tego przyznaje i ma dystans do siebie
czego o niektórych nie można powiedzieć :roll:
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Thrillco » 28/5/2006, 16:31

hmm...ale ja nic nie mam do tego czy Ci się podobał test czy nie...kwestia gustu i wyboru. Ale jak się nieco nietrafnie kogoś atakuje to już odpowiedzi wymaga...przynajmniej dla sprostowania:)Dlatego już wiesz kim Richie na pewno nie jest ale z tego co wiem...w tym co On lubi robić jest dużo dalej od Ciebie:D

I wiesz...poruszyłeś tu dosyć ciekawy watek związany z polską sceną wyscigową...ścigam się bo lubię...fajnie i spoko ale...to jest chyba jedyna wspólna cecha wszystkich naszych zawodników-niestety poza paroma wyjątkami reszta poza "lubieniem" jexdzi bez wiekszego celu...to przykre a czasem nawet żałosne...
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Bunny » 28/5/2006, 16:40

Thrillco, chyba na tym ma polegać jazda motocyklem? Gdyby ktoś nie jeździł dlatego, że lubi to nie miałoby wogóle sensu. Gorsze jest to, jeśli ktoś zamiata po torzez, żeby albo złapać kasy troche, alebo żeby o nim ludzie usłyszeli. Dla mnie jazda to ma być czysta przyjemność i sam mam zamiar kiedyś pośmigać troche w rajdach enduro jak Bozia pozwoli... oczywiście dla przyjemności i nic pozatym ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Bunny
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1103
Dołączył(a): 25/1/2006, 19:31
Lokalizacja: siÄ™: biorÄ…: dzieci: ?

Postprzez Terror » 28/5/2006, 17:05

Panowie, dajcie sobie na wstrzymanie. Jak powiedziała Kaja - dystans do życia trzeba mieć. Evil się ściga bo lubi - pewnie. Nie znam nikogo w PL, kto robi to tylko dla kasy, bo z tego się faktycznie wyżyć nie da. Testy Ścigacza nie każdemu muszą się podobać, bo czego innego oczekuje zawodnik, któremu pewnie wystarczy tabela z suchymi danymi, a czego innego oczekuje normalny człowiek, który chętnie poczyta co o tym sprzęcie sądzi człowiek jeżdzący przecież w ramach "służbowych" obowiązków różnymi sprzętami i ma dużo punktów odniesienia.
Miło było by, jakby parę osób przemyślało swoje posty i je wyedytowało.
Dzięki
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Thrillco » 28/5/2006, 17:29

Evil...chyba mnie z lekka nie zrozumiałes...nie słyszałem o nikim kto się sciga bo musi...kazdy kto jeździ w wyścigach robi to bo lubi jest tylko jedn ale...to ale polega na tym, kto i po co jeździ a wiekszość polskiego padoku to goście starsi nawet od Corsera, którzy mają kase i ścigają się bo ich na to stać...i wszelki próby zmiany stanu rzeczy spełzają na niczym bo nikt nie ma ochoty zainwestować w młodzierz...na to kazdemu szkoda kasy...dlatego mamy w pucharze takie gwiazdy jak np Xavier Retat:)...dlaczego niemal nikt nie mysli w polsce o stworzeniu teamu złożonego z młodych łepków, których można w późniejszym czasie "exportować" do ME itp. Tym wg. mnie powinni się zająć podtatusiowiali goście z kasą, ale nie...w tym kraju nikt w tym nie widzi korzyści a jak nie ma korzyści to nie ma kasy i koło się zamyka...i dlatego we wszystkim zostajemy coraz bardziej z tyłu.
I nie mów mi, ze tak jest wszędzie bo wszędzie to są byli zawodnicy, którzy właśnie teraz prowadza takie teamy:)

Ale to zupełnie inny temat...tak samo jak rzekoma abnegacja Scigacz.pl WMMP...o czym Ty w ogóle mówisz??jaka abnegacja??

A test...no wiem..za mało wulagaryzmów jak na standart czytelników Fast Bike;)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Thrillco » 28/5/2006, 17:35

Ale generalnie dla sprostowania...i tak wszystkim nalezy się szacun bo bez tej garstki zapalenców pakujących swoją prywatną kase to chyba w ogóle by nie było WMMP...chyba że w kategorii 50ccm
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Richie » 28/5/2006, 18:04

nie wiem w jakim celu lubisz robic z siebie evil debila i pajaca, wyzywazsz innych od onanistow itd, moze lubisz to trudno, albo prawda kole w oczy po prostu, a jak ktos nie ma argumentow, to zaczyna wlasnie pisac tak jak ty to robisz, to załosne ale musza byc i tacy na tym swiecie juz sie przyzwyczailem

jesli NAPRAWDE nie zrozumiales o co mi chodzilo to wyjasnie specjalnie dla ciebie

nie, nikt ci nie kaze chwalic naszych testow, ale jak juz krytykujesz to powiedz chociaz o co ci chodzi

jak juz to zrobiles, to dosc szyderczo oceniles modelki, ktore osiagnely w swojej branzy i w byciu modelkami bardzo duzo, jakby ich w ogole nie bylo, dlatego odpisalem ci tak nie inaczej zgodnie z faktami, zebys nabral troche szacunku do osob, ktore oceniasz

to tyle, jak i tego nie rozumiesz to moze na jakims forum Danio.pl czy cos takiego pisza jasniej ja nie potrafie widocznie.

jesli natomiast jeszcze raz zobacze, ze do kogokolwiek piszesz per onanisto, pedale, ssij pale itd to bedzie twoj ostatni post na tym forum bo tego poziomu z innych for tutaj nie pozwole ci przyniesc. kropka.
<a href="http://www.v10.pl">V10.pl</a>, <a href="http://www.wroom.pl">Wroom.pl</a>
Były: GS500, SV650S, Yamaha R6, Yamaha Bulldog 1100
Avatar użytkownika
Richie
Administrator
 
Posty: 250
Dołączył(a): 23/8/2005, 19:49

Postprzez Thrillco » 28/5/2006, 18:08

bezpodstawnie powiadasz...:)i nie ubliżam...jestem od tego daleki. Co do luzu...powiedzmy, że nalezę do grona tych, którzy twierdza, że wszystko ma pewne granice...a prasa-jako taka, powinna raczej kształcić język swoich czytelników a nie go degenerowac-patrz dział listy w FB

tylko, ze to znowu nie na temat...skończmy już to bo w sumie każdy woli to co lubi...to sa nadal kwestie gustu o których nie ma sensu dalej gadać bo to się nie skończy...sie nie da:)
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Richie » 28/5/2006, 18:56

ja zakwalifikowalem onaniste jako wulgaryzmy i na tym forum to ci powinno wystarczyc jako wyjasnienie tego tematu

co do informacji prasowej Micka - team Wallrav jest naszym podpiecznym, my jestesmy ich patronem internetowym i polega to miedzy innymi na tym ze publikujemy ich informacje prasowe, jesli nie zawieraja nieprawdy

to info super tym razem posluzylo jako relacja, poniewaz nie ma w nim ani jednego slowa niezgodnego z prawda, a obiektywne wyniki wszystkich klas takze zostaly tam umieszczone, zawsze zyczylbym sobie tak szybko nadsylanych wynikow i relacji jak wtedy od Micka i zawsze chetnie je wtedy bede wstawial :P a skoro chlopaki powygrywali i byli wszedzie w czubie to chyba maja prawo sie tym chwalic? gdyby twoj team pozajmowal pierwsze miejsca w klasach, a nie ostatnie przewaznie, to takze bys sie tym chcial chwalic wszem i wobec, skoro juz potrafisz robic z siebie mastaha nic nie jeszcze na torze nie pokazawszy nigdy, zgadza sie? wiec nie dziw sie ze chlopaki sie chwala, a my publikujemy wyniki rzetelnie i informacje prasowe zgodne z prawda :P :P :P

z drugiej rundy bedzie juz setka super zdjec BadYuniora, szersza relacja itp spokojna glowa :)
<a href="http://www.v10.pl">V10.pl</a>, <a href="http://www.wroom.pl">Wroom.pl</a>
Były: GS500, SV650S, Yamaha R6, Yamaha Bulldog 1100
Avatar użytkownika
Richie
Administrator
 
Posty: 250
Dołączył(a): 23/8/2005, 19:49

Następna strona


Powrót do Zawartość sklepu i serwisu Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê