Zobacz wÄ…tek - Suzuki RF 600R Problem
NAS Analytics TAG

Suzuki RF 600R Problem

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Suzuki RF 600R Problem

Postprzez scyzoryk91 » 21/6/2012, 22:12

witam, mam problem z czujnikiem luzu, mianowicie chodzi mi o to ze motor cały czas mysli ze jest na biegu wymieniłem juz czujnik luzu tę kostke diodową przejrzałem kable niby wszystko ok a i tak kontrolka sie nie pali i nie chce na stopce odpalac , co to moze byc? Pomożecie??
scyzoryk91
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 21/6/2012, 21:22
Lokalizacja: Piotrków Tryb.


Postprzez toma1 » 22/6/2012, 09:05

Czujnik luzu masz kolo perzedniej zembatki napedowej, a czujnik stopki masz na stopce, oba czujniki sprawdziles.
toma1
Świeżak
 
Posty: 174
Dołączył(a): 24/8/2010, 18:15


Postprzez scyzoryk91 » 23/6/2012, 14:58

tzn czujnik luzu wymieniłem a czujnik stopki nie... ale jak naciskam na czujnik stopki to w kosce "zapłonowej" tak cyknie i mozna odpalic moto i wydaje mi sie ze czujnik stopki dobry jest ... ale od czujnika stopki ida dwa kabelki jeden do zegarów a drugi do tej kostki zap. i idzie do takiej kosteczki diodowej łączy sie tam z czujnikiem luzu tzn kabelek od czunika luzu w te kostke diodowa wchodzi i z kostki do zegarów to zarówki chyba.. i niby tu wszystko ok jest a i tak moto mysli ze jest na biegu a nie na luzie wiec mi sie wydaje ze nie powinnien miec zadnego znaczenia czujnik stopki , ale nie wiem. a na jakiej zasadzie dziala czujnik luzu? moze cos w srodku przy silniku cos sie zepsóło?? ale co by mogło?

witam ponownie. jescze raz zajzałem do motorku odkreciłem czujnik luzu i tam powinna chyba byc kuleczka. no i tu problem bo jej nie ma... teraz zasadnicze pytanie. jak ta kulke tam wsadzic?? ona jest wsadzalna bez rozbierania silnika?? czy trzeby kąbinowac??

Proszę edytować posty!
komarcc
scyzoryk91
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 21/6/2012, 21:22
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Postprzez scyzoryk91 » 25/6/2012, 08:53

Motorek zrobiony.. kuleczka włożona i juz wszystko jest tak jak nalezy , Pozdrawiam
scyzoryk91
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 21/6/2012, 21:22
Lokalizacja: Piotrków Tryb.



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê