Zobacz wątek - Problemy z rozruchem! Czy opłaca się robić rampe?
NAS Analytics TAG

Problemy z rozruchem! Czy opłaca się robić rampe?

Dla fanów czterokołowców
_________

Problemy z rozruchem! Czy opłaca się robić rampe?

Postprzez reco13 » 20/6/2012, 10:47

Witajcie!

Jak odpalam quada zamiast normalnie "kręci" to z modułu (koło akumulatora) wydaje się taki "trzask". Nie zawsze, ale czasem trzeba "pstrykać" włącznikiem ze 2 minuty żeby chwycił. Macie pomysły coby to mogło być? Moduł był wymieniany w ubiegłym roku... Przełączniki działają jak należy. Zastanawiam się czy nie wymienić całej instalacji w quadzie ponieważ, wiecie jak to jest że zawsze jakieś błoto czy piasek czy cokolwiek się gdzieś tam "wciśnie'.

Co sądzicie o rampie do takiego quada opłaca się w ogóle robić taki mini tor koło domu??.. Chciałem się dopiero uczyć itd. ale nie wiem czy nie będzie za słaby itd. Napiszcie co sądzicie o tym:D

QUAD - BASHAN 200
reco13
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 19/6/2012, 09:19


Postprzez Fantas3k » 20/6/2012, 15:51

Co do rampy to rama ci pęknie w tym bashanie :( zeby skakac trzeba miec firmowego klada yamaha,ktm,suzuki,honda tylko ze one kosztuja w granicach 8k i wiecej :/
Fantas3k
Bywalec
 
Posty: 777
Dołączył(a): 5/6/2011, 11:56
Lokalizacja: Jarocin


Postprzez henio12323 » 20/6/2012, 17:46

działa przekaźnik ( tykanie) ale nie ma odpowiedniego obiegu pradu o wiekszym natęzeniu. czyli gdzies nie łapie albo rozrusznik bo moze jest juz stary, albo przewód idący do niego ( ten czerwony gruby ) gdzies nie masuje, albo do przekaźnika nie masuje albo do samego rozrusznika i to sprawdź.

co do rampy jak kolega wyzej napisał, bezsens, ja jeszcze dodam że skakac markowymi mozna ale quadami sportowymi :P nie przeprawowymi
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN

Postprzez reco13 » 21/6/2012, 09:47

Heniu dzięki za odp. sprawdzę to. A co do rampy to trudno:D dam sobie spokój:D Dzięki!
reco13
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 19/6/2012, 09:19



Powrót do Quady



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê