Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motocykl do miasta
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl do miasta

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Pierwszy motocykl do miasta

Postprzez Bosman » 15/6/2012, 00:29

- Jakie masz doświadczenie (ile km na jakim sprzęcie)

~ Świeżak po zdanym prawku

- Wiek, waga, wzrost

~ 19 lat , 125 kg , 188 cm

- Do jakich celów chcesz używać motocykla?

~ Jazda na co dzień, do szkoły i wkrótce do pracy, po mieście a konkretnie Warszawa, weekendowe szybkie latanie z kumplami po trasach dla adrenalinki

- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie?

~ Ile siÄ™ tylko da :)

- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach?

~ Na motocykl mam maksymalnie 12000 PLN ale ma nadzieję wydać trochę mniej, ciuszki już mam, wszystko od kasku po buty, zapłaciłem prawie 4500 PLN.

- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie?

~ Nie ograniczony, jak coś będzie trzeba zrobić to to zrobię.

- Jakie motocykle Ci siÄ™ podobajÄ…? (modele)

~ Podobają mi sie sporty lecz z moimi rozmiarami byłoby nie wygodnie, myślę o motocyklach typu: SV 650S, FZ6 Fazer może Hornet czy VFR 800.

Jestem po lekturze "Motocyklista doskonały" sprawę traktuję poważnie. Setki recenzji i postów przeczytanych na forach też dało do myślenia i dzięki temu obrałem tor którym staram się poruszać. Proszę nie pisać i nie proponować GS500, CB itp. :x

Czekam na propozycję i skłaniam się w stronę tych 4 modeli które wypisałem powyżej.
Bosman
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 15/6/2012, 00:16
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Deviator » 15/6/2012, 08:11

Gdyby nie to, że na miasto i na pierwsze moto, to z tymi rozmiarami, to bym Ci Varadero proponował :)
Może pomysl nad TDM850/900 przy tych gabarytach to lepszy pomysł niz fazer czy hornet, osiagowo nie odstaje...a na miasto i większość polskich dróg to i tak lepszy niz cała wymieniona przez Ciebie czwórka...
Życzę owocnych łowów :) Pozdro.
It's not abt bike...but abt rider...
Deviator
Świeżak
 
Posty: 100
Dołączył(a): 3/6/2012, 13:27
Lokalizacja: Mazowsze


Postprzez pietrek7557 » 15/6/2012, 10:45

A niby dlaczego nie 500? Bo przeczytales ilestam postow i poradnikow, to myslisz ze bedziesz dzieki temu lepszy i sobie lepiej poradzisz? Jedyne co Cie usprawiedliwia to spora waga - proponuje Bandita 600/650 lub Suzuki GSX - F
pietrek7557
Bywalec
 
Posty: 514
Dołączył(a): 21/5/2009, 10:57
Lokalizacja: Opole

Postprzez Bosman » 15/6/2012, 10:49

przy moich gabarytach na 500 będę wyglądał jak na psie... do tego czym większa masa tym mniej moto ciągnie, wiadomo.
GSX-F jest w miarę ciekawy dzięki za propozycję

ps. A co wy na tą Honda VFR 800, masa niby duża ale ja też nie mały więc myślę że dałbym radę.
Przymierzałem się do niego i powiem że było bardzo OK.
Bosman
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 15/6/2012, 00:16
Lokalizacja: Warszawa



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości




na górê