Zobacz wÄ…tek - cross/enduro na poczÄ…tek
NAS Analytics TAG

cross/enduro na poczÄ…tek

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

cross/enduro na poczÄ…tek

Postprzez kamcios22 » 12/6/2012, 21:09

Witam. Jako że zdałem na prawko kat. A mam zamiar kupić motocykl. W gre wchodzi tylko i wyłącznie silnik 4 T, i chodzi mi tu o jakiegoś "lekkiego crossa" albo hard enduro, motor musi oczywiscie posiadać homologację, bo zamierzam mieszać tryb jazdy ulica-lekki teren. Nie załeży mi specjalnie na mocy poniewaz nie zamierzam katować tego motoru ani jeździć nim w cięzkim terenie. Dysponuje budżetem ok 7-8 tys, i nie wiem czy to nie podstawowy problem bo nie wiem czy w ogóle mam o czym marzyć z taką gotówką. Prosze o jakieś przemyślane propozycje, ewentualnie odwołanie do jakiegoś innego tematu. Z gory dziekuje za udzielone odpowiedzi i pomocną dłon. Pozdrawiam!!
kamcios22
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12/6/2012, 21:02


Postprzez henio12323 » 12/6/2012, 22:05

widziałes kiedys crossa z homologacją ? taki wynalazek nazywa sie enduro :D
tematów pełno wystarczy poszukac

ogólnie to polecam np suzuki DR 350, dobry sprzet do nauki, w kazdym terenie i mozna wjechac popyrkac na torze crossowym, mozna topic w bagnach smigac po lasach czy w górach nawet. wyczynówka to nie jest. wiec mało pali i sie nie psuje. sprzet lepszy to suzuki DR-Z 400 ale z ta kasa ciezko bedzie kupic cos zadbanego. choc zdarzają sie okazje zakupu sprzetu do jazdy za tą kase. te 2 polecam najbardziej z racji tego że sa popularne. ale popatrz jeszcze na nietypowe hondy XR 400, tez bardzo fajne sprzety którymi niexle da sie polatac. jest jeszcze kawasaki klx 250 i 300. to tyle z takich moto w 4T które mógłbym polecic. jest jeszcze pewnie kilka modeli ale bardzo nietypowych, albo po prostu nieopłacalnych
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na górê