Zobacz wÄ…tek - Suzuki v-strom czy tez cbf 600
NAS Analytics TAG

Suzuki v-strom czy tez cbf 600

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Suzuki v-strom czy tez cbf 600

Postprzez stablo » 3/6/2012, 22:38

Hejka no i prośba o kolejna poradę wpadły mi w oko do zakupienia kolejne moto
Powiedzie proszę czy dla swiezaka v-strom 650 jest ok? 182 wzrostu 98 kg czy tez nastąpić sie na wszędzie polecan CBF .Jak to wyglada z Waszego doświadczenia , obydwa moto podobają mi sie na tyle ze chetnie bym je kupił oczami , suzi moZe nawet ciut bardziej . Obawy są związane z zupełnym poczatkowaniem jazdy na moto . A przeznaczenia nauka , troszkę miasta, troszkę trasy ale w sumie wszystko dość blisko jak na początek . Jeździec ze mnie rozważany raczej poukładane , troszkę jak pisałem wcześniej wiosnę na karku 41 prawie .
ProszÄ™ Was o radÄ™ co lepiej , wiem ze nie ma jednoznacznych opinii ale sam sobie nie poradzÄ™
Pozdro
stablo
Świeżak
 
Posty: 65
Dołączył(a): 7/5/2012, 20:20


Postprzez sznajdi » 4/6/2012, 20:31

Witam
Kolego dałeś sobie do wyboru dwa kompletnie inne motocykle. Suzuki z kategorii 'turystyczne enduro' i CBFka z motocykli, jak to mówię 'miastowych'.
Zależy do czego potrzebujesz moto. V-Storm raczej trasa niż miasto (w porównaniu do V-Storma 1000, tylko trasa ;)), natomiast CBFka raczej miasto niż trasa. Jednak jedno nie wyklucza drugiego.
Motocykle o podobnej wadze, jednak różnych silnikach V2 i rzędowa 4. Suzuki bierze bardziej od dolnych obrotów, a CBFkę trzeba troszku pokręcić. Spalanie obu motocykli wygląda podobnie.
CBFka wybacza dużo błędów i jest łagodna, ale jeśli chcesz możesz nią również ostrzej pojeździć. Wiadomo to nie motocykl sportowy jak CBR, dlatego nie zgodzę się z wypowiedzią przedmówcy. W przeciwieństwie do jego jazdy testowej, ja jeździłem CBFką 3 lata.
Zależy kto czego oczekuje od motocykla.

ReasumujÄ…c ja polecam CBFkÄ™.

Ale to jest moje zdanie, wybór należy do Ciebie. Obyś był zadowolony po kupnie :)

Pozdro!
MZ ETZ 251 -> Honda CBF 600 S -> YAMAHA FZS 1000 FAZER
Avatar użytkownika
sznajdi
Bywalec
 
Posty: 566
Dołączył(a): 4/3/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości




na górê