Zobacz wÄ…tek - Jincheng.JC50Q
NAS Analytics TAG

Jincheng.JC50Q

i inne małe pojemności
_________

Jincheng.JC50Q

Postprzez straho » 26/5/2012, 18:36

Witam.
Posiadam motorower Jincheng JC50Q Smyk i mam problem aczkolwiek za każdym razem gdy dam za dużo gazu to lampki mi się spalają cały prąd idzie wtedy w lampki i chciałbym się dowiedzieć jaki może być tego problem.

Przepraszam.za.kropki.ale.nie.dziala.mi.spacja.:]

Po raz pierwszy i ostatni poprawiłem Twój post, gdyż nie dało się tego czytać, każdy następny post z kropkami usunę.
Jeśli masz problem z spacją to użyj klawiatury ekranowej.
komarcc
straho
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 26/5/2012, 18:02


Postprzez komarcc » 26/5/2012, 22:05

Z tego co zrozumiałem to palą Ci się żarówki na wyższych obrotach, przyczyną tego jest uszkodzony regulator napięcia, wymień go i będzie ok.
Avatar użytkownika
komarcc
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2335
Dołączył(a): 14/5/2010, 20:11
Lokalizacja: Wieluń


Postprzez straho » 29/5/2012, 12:02

dzieki dzieki, ale mam jeszcze jeden problem, gdy odpale swoja maszyne to mam strasznie wysokie obroty i gdy wrzucam pierwszy bieg to strasznie szarpie i przygasa, jaki jest tego problem? Jezeli trzeba wyregulowac obroty to prosil bym o pomoc jak i gdzie. :)
straho
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 26/5/2012, 18:02

Postprzez komarcc » 29/5/2012, 20:21

Po pierwsze należy zmniejszyć obroty, przy gaźniku powinieneś mieć 2 śrubki regulacyjne, jedna w zagłębieniu mała, pewnie gdzieś z boku (tej nie ruszaj) druga powinna być gdzieś na wierzchu, blisko linki gazu z widoczną na niej sprężynką i właśnie tą powinieneś trochę odkręcić tyle by obroty nie były ani za wysokie, ani za niskie.

Jeśli chodzi o szarpanie to możliwe, że należy wyregulować sprzęgło (linkę trochę naciągnąć), nie jestem tego pewny, bo szarpania bywają różne i na odległość ciężko powiedzieć, ale prawdopodobnie to będzie to. Przygasanie być może zniknie po regulacji obrotów oraz sprzęgła, a jeśli nie to trzeba by to zobaczyć na filmiku, bądź na żywo.
Avatar użytkownika
komarcc
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2335
Dołączył(a): 14/5/2010, 20:11
Lokalizacja: Wieluń

Postprzez straho » 2/6/2012, 13:38

Jeśli chodzi o sprzęgło to ten motorower jest pol-altomatem i nie posiada sprzegla :))
straho
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 26/5/2012, 18:02



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê