Zobacz wÄ…tek - Motor na poczÄ…tek Zipp Nitro vs Romet Division vs Junak M25
NAS Analytics TAG

Motor na poczÄ…tek Zipp Nitro vs Romet Division vs Junak M25

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Motor na poczÄ…tek Zipp Nitro vs Romet Division vs Junak M25

Postprzez Hudd » 30/5/2012, 23:45

Witam,

Chciałbym zakupić sobie motor na początek przygody. Mam 22 lata i 183 wzrostu jestli to moze pomoc. Kiedys mialem doczynienia ze skuterem na codzienn, teraz chcialbym sprobowac z motorem. Prawo jazdy mam, ale po za nim nie jezdze/jezdzilem nic.
Moj fundusz jest bardzo ubogi, ale dalej zbieram, pokic co nie przekracza 7tys., ale moze 8 czy 9 bym zobieral, a jak cos blizej 10 to dopiero za rok. Stad pytanie o te maszyny, poniewaz sa nowe, nie znam sie na motorach, wiec maja gwarancje, ale wiem, ze to chinczyki, co sadzicie, jakies opinie i inne proopzycje : Zipp Nitro vs Romet Division vs Junak M25
Motor mialby byc do miasta i na krotkie trasy.

Jeszcze jedno pytanie czy supepermoto jest tez godny uwagi, czemu lepszy czy gorszy taki jak: zipp tracker?

Pozdrawiam
Hudd
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30/5/2012, 23:34


Postprzez breszka » 31/5/2012, 06:47

za ta gotowke co masz spokojnie kupisz zadbana honde cb500 kawe er5 lub jakiegos gsa ktory napewno posluzy ci lepiej jak wymienione wyzej modele .Zreszta szkoda sie takims czyms zarazac bo z pewnoscia bedziesz mial pozniej problem ze sprzedaniem czegos takiego.Ja na swoj pierwszy motor kupilem honde cb500 i uwazam ze to swietny wybor i nie musisz sie bac takiej mocy na poczatek bo jest jak najbardziej do opanowania :)z wyzej wymienonych najlepsza bedzie hondzina i spojz tez na ten aspekt z drugiej strony ,kupujac nowy motocykl napewno bedzie ci mega szkoda jakbys mial jakiegos slizga lub jakas parkingowke podczas nauki bo przeciez do tego ma ci sluzyc pierwszy moto a tak to jakos to przelkniesz :)ja tez procz prawka nie jezdzilem nic kupilem honde i moge ci ja szczerze polecic jako pierwsze moto,lekka,Å‚atwa w prowadzeniu a i mocy tez jakis zapas tam ma jakbys sobie chcial odkrecic :)moje zdanie ze szkoda ci sie pchac w jakies chinskie badziewie lepiej 10-12 letniego japonca zadbanego ale to twoja kasa i twoj wybor :)
breszka
Świeżak
 
Posty: 83
Dołączył(a): 1/9/2011, 14:20


Postprzez Hudd » 31/5/2012, 14:42

Dziekuje za odpowiedz;)
Właśnie dużo ludzi jak czytałem opinie odradza te motory i poleca jakieś japońskie używki.
Czyli z tymi motorach jest aż tak zle?
Pojawia sie następny problem, ze ja kompletnie sie na motorach nie znam i obawiam sie ze mógłbym kupic motor używany, ze spawna rama czy jakimiś innymi poważnymi usterkami, a po drugie jeśli chodzi o naprawy rownież sie nie znam, a nie mam kasy by w motor cały czas pakować, stad myśl zeby kupic cos gorszego jakosciowego, ale takie na dwa lata z gwarancja?
Nie mam nikogo pośród znajomych kto byłby mi w stanie pomoc lub doradzić dlatego tez pytam was;)
Hudd
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30/5/2012, 23:34

Postprzez Hudd » 1/6/2012, 22:25

Naprawdę nikt nic więcej nie powie?
Hudd
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30/5/2012, 23:34

Postprzez breszka » 2/6/2012, 06:55

luknij w tego linka : viewtopic.php?t=39463 tu masz miejscowosciami wypisane roznych userow ktorzy chetnie pomoga osoba wlasnie takim ktore nie maja w kim znalesc wsparcia:)nie wiem skad jestes ale popatrz czy ktos w okolicy moglby ci pomoc przy ewentualnych ogledzinach :)chyba ze poczekasz do listopada bede moja cebulke wystawial heh:)
breszka
Świeżak
 
Posty: 83
Dołączył(a): 1/9/2011, 14:20



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê