Zobacz wÄ…tek - Problem z obrotami
NAS Analytics TAG

Problem z obrotami

i inne małe pojemności
_________

Problem z obrotami

Postprzez BooSPl » 28/5/2012, 17:20

Witam mam problem związany z obrotami normalnie(tak jak zawsze) odpalałem motor bez ssania i chodzi normalnie teraz muszę go odpalać z nim.Jak dodam mu gazu na ssaniu to obroty opadną normalnie a bez ssania postoją obroty poznają na większych i po jakimś czasie opadną i motor zgaśnie. nie mam pojęcia co to może być Proszę o pomoc.
Ostatnio edytowano 29/5/2012, 16:26 przez BooSPl, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Derbi Senda X-Treme DRD
BooSPl
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6/5/2012, 14:33
Lokalizacja: Gracze


Re: Problem z obrotami

Postprzez komarcc » 28/5/2012, 21:27

BooSPl napisał(a):Witam mam problem związany s obrotami normalnie(tak jak zawsze) odpalałem motor bez ssania i chodzi normalnie teraz muszę go odpalać z nim.Jak dodam mu gazu na ssaniu to obroty opadną normalnie a bez ssania postoją obroty poznają na większych i po jakimś czasie opadną i motor zgaśnie. nie mam pojęcia co to może być Proszę o pomoc.


Gaźnik do czyszczenia i regulacji oraz wszystkie filtry do czyszczenia/wymiany.

P.S. Postaraj się pisać bardziej zrozumiale, bo 5razy to przeczytałem i nadal do końca nie zrozumiałem.
Avatar użytkownika
komarcc
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2335
Dołączył(a): 14/5/2010, 20:11
Lokalizacja: Wieluń


Postprzez BooSPl » 29/5/2012, 16:29

Dzięki ale chodzi głównie o to że obroty nie opadają natychmiast tylko po jakimś czasie a na ssaniu chodzi normalnie.Dzięki i starałem się jak najlepiej wytłumaczyć.
Derbi Senda X-Treme DRD
BooSPl
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6/5/2012, 14:33
Lokalizacja: Gracze

Postprzez komarcc » 29/5/2012, 20:34

Tak jak pisałem gaźnik do regulacji itd
Avatar użytkownika
komarcc
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2335
Dołączył(a): 14/5/2010, 20:11
Lokalizacja: Wieluń

Postprzez BooSPl » 30/5/2012, 20:29

Pobawiłem się chwile śrubkami od gaźnika i chodzi normalnie.Czyszczeniem gaźnika będę się bawił kiedy indziej bo ciężko tam się dostać(mało miejsca). Dzięki za pomoc. :)
Derbi Senda X-Treme DRD
BooSPl
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6/5/2012, 14:33
Lokalizacja: Gracze



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê