Zobacz wÄ…tek - Suzuki Bandit 600 2001r nie odpala
NAS Analytics TAG

Suzuki Bandit 600 2001r nie odpala

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Suzuki Bandit 600 2001r nie odpala

Postprzez sellbub11 » 18/5/2012, 20:46

Witam mam taki problem przyciągąłem sobie z Angilii bandita i mam problemik nie odpala iskra jest na każdym cylindrze jak zmocze świece paliwem to łapie ale czyli musi być coś nie tak z gaźnikami lub pampką paliwową ale nie mam pewności więć chciałbym zapytać czy ktoś sie bardziej orientuje??. I czy jest możliwość że membramka w kraniku jest uszkodzona chce podkreślić że paliwo leci z kranika bez problemu. Także mógłbym jeszcze prosić o pomoc lub o jakkiś poradnik krok po kroku jak np gaźniki zdemontować i wyszczyścić ale może macie inne pomysły??
sellbub11
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 16/5/2012, 20:37
Lokalizacja: Rzeszów


Postprzez sonycbr77 » 18/5/2012, 23:32

po czyszczeniu gaziorow trzeba jeszcze zrobic takie cos jak regulacje i synchro jesli nie wiesz jak to moja rada oddac go na serwis to nie bedzie majatek kosztowalo druga sprawa kazdy ci powie ze jesli swiezo sprowadziles sobie motorek to nalezy mu zrobic pelen serwis czyli plyny swiece zawory to jesli chodzi o silnik, sprobuj jeszcze wstrzyknac strzykawka odrobine paliwa do cylindrow bo moczenie swiec nic nie da moze zagada
Avatar użytkownika
sonycbr77
Bywalec
 
Posty: 853
Dołączył(a): 2/12/2010, 13:28
Lokalizacja: Turek


Postprzez sellbub11 » 19/5/2012, 09:20

No to ja wstrzyknąłem paliwo i łapał ale tyle co mu wstrzyknąłem to o wiele za mało a jeśli chodzi o to że ja go sprowadziłem z Anglii nie z komisu tylko ja go w Anglii miałem 4 lata i jakieś 1,5 roku stał tam i teraz go ściągnąłem tak to bez problemu jeździłem nim w Anglii :)
sellbub11
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 16/5/2012, 20:37
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez sellbub11 » 28/5/2012, 20:13

Witam jescze jeśli ktoś patrzy na ten temat to prosze o pomoc. Więc tak chodzi o ten sam motor paliwo już chyba dochodzi bo cały czas łapie tylko jakby nie mógł sie wkręcić na obroty prosze podsunąć pomysł co może być a czy jest możliwość że na popych odpali żeby go wkręcić na obroty od razu??
sellbub11
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 16/5/2012, 20:37
Lokalizacja: Rzeszów



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na górê