Zobacz wÄ…tek - Naprawa po glebie, CBR 600 RR
NAS Analytics TAG

Naprawa po glebie, CBR 600 RR

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Naprawa po glebie, CBR 600 RR

Postprzez Kirgeron » 27/5/2012, 01:27

Mam CBR 600 RR (PC40) 2007.

Moto pierwotnie było w Anglii, potem sprowadzone do Polski i eksploatowane, wkońcu trafiło do mnie. Pech chciał, że po roku użytkowania zaliczyłem glebę.

Problem 1
Rozwalona jest prawa lampa (jak siedzÄ™ na moto).

Angielskie lampy są odwrotne do reszty krajów.
Na światłach mijania pali prawa lampa, do świateł drogowych zapala się lewa.
Reszta krajów ma odwrotnie.

Czy jeśli kupię lampę nie-angielską (prawą) to jak to będzie miało się do mojej lewej lampy angielskiej? Będą chodzić normalnie obie?

Problem 2
Mam wygięty stelarz tylny - to co idzie od ramy i podtrzymuje dosłownie cały tył. Da się go jakoś wyprostować? O ile się nie myle to jest aluminiowe.

Problem 3
Mam porysowany nieco bak (biały) i widać pod słońcem długie zadrapania (lakier jest). Nie chcę tego malować, bo szkoda kasy na taką pierdołe. Jakąś paste do rys kupić czy co?
Avatar użytkownika
Kirgeron
Świeżak
 
Posty: 436
Dołączył(a): 1/7/2010, 00:01


Postprzez Seba_ER5 » 27/5/2012, 20:49

1) Reflektor nie sa odwrotne tylko swieca pod innym katem (no chyab ze czegos nie wiem). Ja bym kupil cala i jezdzil nie oślepiający innych. Taniej dorwiesz reflektor angielski

2) Wyprostować sie da ale ja bym poszukał używki w dobry mstanie.

3)Potraktuj zaprawkÄ…....


A teraz serio stac Cie na motocykl z 2007 roku a nie stac Cie na porzadne naprawienie moto?
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58


Postprzez Tomek1551 » 27/5/2012, 20:53

1) kwestia podpięcia i ustawienia wysokości światła jak się da, jak nie są inne żarówki ale angol ma inaczej ustawiony cień ja bym kupił 2 normalne albo po kosztach dalej angola bo to będzie tańo jak ci nie zależy

2) da się wyprostować chociaż może pęknąć przy prostowaniu wtedy trzeba będzie spawać

3) pasta g3 na mokro jeżeli zarysowania są na bezbarwnym a nie doszły jeszcze na bazę ale część mniejszych usuniesz ewentualnie jakaś nalepka(i) lub oklejenie całego baku folią w kolorze albo jakiś karbon....
RF 600R
Tomek1551
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 21/2/2011, 20:10
Lokalizacja: Myślenice



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê