Zobacz wątek - Sprzedam ślubne białe skóry, Motocyklem do ślubu
NAS Analytics TAG

Sprzedam ślubne białe skóry, Motocyklem do ślubu

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

Sprzedam ślubne białe skóry, Motocyklem do ślubu

Postprzez diana186 » 24/5/2012, 10:28

Witam

Mam do sprzedania wyjątkowy komplet ślubny użyty tylko raz. Szyty na miarę przez producenta sakiew dla HARLEY DAVIDSON. Mój rozmiar to 42/44, ale da sie przerobić do rozmiaru 40. Skórka jest tak cienka, że może być szyta na zwykłej maszynie. Kamizelki raczej się nie da zwęzić ale ze spodniami nie ma żadnego problemu, szyte są z jednego płata skóry. Cały komplet został wykonany na indywidualny projekt.

W skład kompletu wchodzi:

- spodnie z białej, bardzo cienkiej, importowanej skóry. Po bokach rozcięcia i wstawiona w środek koronka taka sama jak na gorsecie i welonie, pzeplatane białą tasiemeczką.

- gorset cały z koronki, na plecach regulowany sznureczkiem, spód gorsetu z satyny pod szyją ozdoba cekinowa, na wysokości bioder kilka drobnych kwiatuszków dopasowanych do tych na welonie

- kamizelka skórzana nigdy nie używana, z takiej samej białej skórki jak spodnie, rozmiaru 42/44

- oryginalnie wyglądający welon z koronki uszyty na krój hust motocyklowych z ozdobnymi kwiatuszkami idealnie wkomponowanymi w całość

- spódnica satynowa z przodu krótsza z tyłu długa. Bez problemu można ja zwęzić, jest bardzo prosto uszyta więc żadna krawcowa nie będzie miała problemu z dopasowaniem.

- bolerko z białego misia przyda się w trakcie jazdy :)

Gratis dokładam srebrny kask otwarty firmy AWINA rozmiar L

WIĘCEJ ZDJĘC MOGĘ PRZESŁAĆ NA MAILA.

Wszelkich informacji dodatkowych udzielę pod numerem telefonu : 601-157-570

!!!!!!!!!!! Możliwy odbiór osobisty w Olkuszu. !!!!!!!!

Cena kompletu to 3600 zł do negocjacji

http://moda.allegro.pl/wyjatkowy-skorza ... 73374.html
diana186
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24/5/2012, 10:12


Postprzez diana186 » 30/5/2012, 08:02

:)
diana186
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24/5/2012, 10:12


Postprzez diana186 » 4/6/2012, 15:00

:)
diana186
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24/5/2012, 10:12



Powrót do Ogłoszenia drobne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr