Zobacz wątek - MOTO ZŁOTO
NAS Analytics TAG

MOTO ZŁOTO

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

MOTO ZŁOTO

Postprzez Ścigacz » 22/5/2012, 23:54

Dyskusja na temat: MOTO ZŁOTO
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
MOTO ZŁOTO
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 22/5/2012, 23:54

Nie wiem czy firma jeszcze istnieje gdyż Pan Owczarek jest nieosiągalny a Pan który" wynajmował"mu lokal udaje że nie utrzymuje z nim kontaktu mimo to po chwili Pan Błażej wychodzi za domu:)W 2009r roku wstawiłem motor do komisu gdyż wyjeżdzałem z kraju i nie mogłem zająć sie sprzedażą.Motor 2005r przejechane zaledwie 15tys.Pan Owczarek otrzymał pieniążki na naprawę paru drobiazgów czego nie zrobił,to akurat pikuś.Po powrocie do kraju w 2011 skontaktowałem się gdyż znajomy powiedział mi że komis jest zamknięty,niestety okazało się że w silniku coś stuka.Miało zostać do zniwelowane,po sezonie kontakt się urwał.W tym roku początek kwietnia pojechałem po odbiór i co?Kolega czeka za silnikiem bo się zajechał!Jak to możliwe?Pan Błażej odpinał linkę i darł ile fabryka dała dlatego czuje się bezkarny bo km nie nabite.Standardowo sezon się skończy i znów pan błażej będzie nie uchwytny.Jednak ja zamierzam odzyskać stracone pieniądze,motoru już nie chcę bo nie wiadomo co jeszcze jest zajechane.Na szczęście radca prawny podpowiedział co i jak.Jednak prawda "co rude to fałszywe"<br><hr>Komor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35




Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na gr