Zobacz wÄ…tek - <i>[Schuberth SR1]</i> Schuberth SR1 - nasza opinia
NAS Analytics TAG

[Schuberth SR1] Schuberth SR1 - nasza opinia

Komentarze użytkowników
_________

[Schuberth SR1] Schuberth SR1 - nasza opinia

Postprzez Åšcigacz » 22/5/2012, 15:28

Dyskusja na temat: Schuberth SR1 - nasza opinia
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Schuberth SR1 - nasza opinia
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 22/5/2012, 15:28

Fajny garnek, ale cena dość wysoka. <br><hr>Slon
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 22/5/2012, 21:30

SR1 jest duży? To co powiecie o Arai'ach, które IMO powinny być określane jako gigantyczne?<br><hr>W.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/5/2012, 21:40

Zrobiłem w nim 300 km i jestem zadowolony szczególnie wentylacja i lekkość konstrukcji :) <br><hr>macpro
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/3/2013, 23:09

Komentatorzy napisał(a):Witam.

Informacja dla wszystkich którzy są zainteresowani zakupem kasków SCHUBERTH.

Nie polecam zakupu z uwagi na bardzo duże kłopoty z gwarancją i reklamację trwającą 1,5 miesiąca (do tej pory jeszcze nie usunięto problemu).

Kask oddany do reklamacji pod koniec stycznia 2013 r z uwagi na niedomykającą się szybkę (nie dochodzi do uszczelki) przez co wieje w oczy i powoduje łzawienie. Dodatkowo delikatnie pękła uszczelka. Został wysłany do Niemiec do producenta który odesłał go po ponad miesiącu z naprawą typowo chałupniczą poprzez naklejenie plastiku na uszczelkę (brudząc przy tym białym klejem uszczelkę), nie rozwiązując problemu szczelności a jeszcze bardziej je pogarszając doklejonym plastikiem.
Kask nie przyjęty przeze mnie z reklamacji, wrócił do przedstawicielstwa w Polsce który zbywając mnie co 2 dni telefonami obiecywał szybkie załatwienie sprawy. Po tygodniu dowiaduje się że kask zostanie ponownie wysłany do producenta (tydzień przeleżał w Polsce - Panowie zastanawiali się co z nim zrobić).

Kontakt z firmą SCHUBERTH Polska to tragedia. Za 10 dni minie równo 2 miesiące jak nie mam kasku, uszczelka zamiast zostać wymieniona z powodu pęknięcia od zamykania kasku, zostaje brzydko zaklejona plastikiem, kask dostaje brudny i zaplamiony białym klejem.

Sprawa zapewne znajdzie swój finał w sądzie a ja przestrzegam wszystkich przed zakupem.

NIE POLECAM, nigdy więcej kasków SCHUBERTH.
<br><hr>amws<br>
Witam. Informuję iż w dniu dzisiejszym odebrałem NOWY kask od firmy Schuberth. Firma potraktowała sprawę poważnie po pierwszej nieudanej naprawie i w ramach rekompensaty przesłała nowy produkt z przeprosinami. Kask posiada 2 letnią gwarancję od dnia dzisiejszego :-)
Firma stanęła na wysokości zadania i w 100% i zaspokoiła moje żądania - P O L E C A M
Specjalne podziękowania dla Pana Marcina z firmy SCHUBERTH Polska

<br><hr>amws
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê